Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító és zsírcsomó a...

Fültágító és zsírcsomó a fülcimpában?

Figyelt kérdés
Zsírcsomók(?) vannak a fülcimpámban, voltam vele orvosnál, nem segített semmit, csak elküldött, mert látta,hogy a másik már tágítva van.. Ezt is szeretném tágítani, el is kezdtem, nagyon kicsi lépésenként haladok,vigyázok rá,de sajnos így is nehezen tágul és könnyen felszakad a felső réteg, vérzik.. Lesz bármilyen egészségügyi problémám miatta?

2013. ápr. 26. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem okoz gondot a zsírcsomó, nekem is van 1, de nincs vele gondom, annyi hogy keményebb a bőr, de jobb ha nem lenne ott végülis

Mindenesetre lassan haladj, hogy ezeknek a kis szaroknak is legyen idejük a folyamattal együtt működni :)

20/F

2013. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2013. ápr. 27. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
szia :) hát elég későn nemtudom azóta mivan...de én mikor elkezdtem a ball fülem volt nekemis teljesen a szélén a fejem felé..nem volt gond :) kb 5-6 hónapja eltünt ahogy kitágítottam most 25 ös és semmi sincs ott :) van a másik fülemben is..az most 16 os nemrég kezdtem tágítani :D ottis van ilyen zsírcsomó hát nemtudok vele mit kezdeni remélem ezis eltünik :)
2013. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!