Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen piercing nagyon...

Egy ilyen piercing nagyon fáj? Nehezen gyógyul be? Lehetséges, hogy nem fogja bírni a szervezetem? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 28. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit fájnak az ilyen félék, de ez nem állandó piercing ugyanis lehetetlen létezni vele mindennapokon

Beleakad valami, akkor máris vérzik, tehát szerintem butaság

Mondjuk olyan 3hét alatt begyógyul szerintem

2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a csuklóm felett van (nem pont az ízület felett, hanem kicsit beljebb, az alkarom felső oldalán), és lassan 3 hónapos. Még mindig begyullad ha picit beleakadok, vagy megnyomom, netán megrántom.


Nagyon kell rá vigyázni, lassan gyógyul, sokáig kell kezelgetni, könnyen begyullad. Persze, ha éppen sikerül vigyáznom rá, akkor gyönyörű. :)

Van egy hátránya, hogy egy idő után elvékonyodik felette a bőr, és akkor meg kell válni tőle, ugyanúgy mint a köldökpiercingnél. Ez alkati kérdés is, hogy kinek mikor következik be.


Hasonlóan viselkedhet az is amit linkeltél, csak az még neccesebb, mert muszáj az embernek fürödni, dolgozni, takarítani, mosogatni (már akinek, az ilyen piercinget a kényelmes semmittevőknek javaslom csak).


Szerintem elég veszélyes az ujjra, akkor inkább a karodra! :)

Nekem érzéstelenítették, de szerintem anélkül eléggé fájna.

2013. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!