Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A piercinget könnyű kivenni...

A piercinget könnyű kivenni és visszarakni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek hol van? Nekem volt a szám fölött,ki vettem vissza raktam..mára nincs meg,mert allergiás vagyok rá
2013. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
karomon lenne
2013. ápr. 6. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Karodon? Ott elvileg könnyű a kivétel, berakás. Olyan helyeken nehéz, ahol nehezen lehet hozzáférni, vagy nem sima bőrben van.
2013. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karodon? De milyen?


Surface-re gondolsz? Nekem olyan van, és ezt nem cserélgeti csak úgy poénból az ember. A golyókat szoktam cserélni, de magát a szárat nem. Azt a piercer cseréli ha muszáj valami miatt, amúgy ha kivenném beforrna a helye, legalább is összehúzódna annyira, hogy egy óra múlva már nem tudnám visszatenni.

Kivenni talán még nem lenne nehéz, visszarakni már neccesebb.


Vagy milyenre gondoltál?

2013. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát..attól függ honnan:) A köldökpc-t és a fülporcban lévőt meg sem érzem,szinte heti szinten cserélgetem...Az orromba még mai napig fáj,pedig az is meg van már évek óta...:)

L/19

2013. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!