Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gazdag...

Miért van az, hogy a gazdag lányok "szebbek"?

Figyelt kérdés

Ismerek sok olyan lányt, aki ducibb, csúnyább a bőre stb, mint pl az enyém, (de tudom, hogy anyuci, apuci pénzeli) de én személy szerint összhatásban szebbnek látom, mint például saját magamat.

Sok lány van szerintem, aki a körítés miatt (drága ruha, állandó fodrász, kozmetikus stb...)tűnik csak szebbnek. Szerintetek?


2013. ápr. 29. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg egészségesebben élnek, jobb ételeket esznek, többet sportolnak (kiskoruktól), jobb kozmetikumokat használnak, stb.
2013. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sokat számítanak a ruhák, kiegészítők, haj stb. Én is sokkal szebbnek látom magam egy drágább, márkásabb és persze előnyösebb ruhában, mint abban amik nagyrészt nekem vannak. :D Nem lehet mindenki apuci, anyuci elkényeztetett kislánya sajnos. :)
2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy azért olcsóbban is fellehet csinosan öltözni.
2013. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni az akciókat, a teljes kollekcióból válogathatnak, jobban össze tudják hangolni a ruháikat, kiegészítőket. Gyakrabban járhatnak fodrászhoz, kozmetikushoz stb... Van aki ügyes és kevés pénzből is csinos, valakinek meg hiába van pénze, ha nincs ízlése.
2013. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hát én is egy gazdag lányocska vagyok de én általában szinte mindenhol vásárolok és hiába van egy szépruha ami menö meg divat meg sokba kerül ha nem tetszik:D akkor inkább elmegyek a tally weijlbe és onnan választok am jó h szebbek mert nagyon adnakmagukra mint én is,és a pasik a lábaink elött heverenek:D olyan jó ez:D
2013. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És az gazdag lányok nem tudnak helyesen írni, utolsó?:( Amúgy a gazdagság és a szépség nem függ össze. Aki gazdag, de ronda, az max megműtteti magát, aki viszont szegényebb, de szép, annak nincs min aggódni. A márkás ruhák nem egyenlőek a csinos ruhákkal. A jó kozmetikumok pedig nem segítenek, ha a gazdag lánynak alapból ronda az arca. Szóval ez az egész általánosítás úgy rossz, ahogy van. És amint látható, az ész nem jár a gazdagsággal, lásd ma 15:42 válaszoló helyesírását. Bár szerintem csak szarkazmusból írta, amit írt....
2013. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig elmondom, hogy nem kell feltétlenül gazdagnak lenni ahhoz, hogy jól nézzünk ki. Ugyan milliomos az anyukám, de turiból öltözködöm 65%-ban, mert ott lehet megtalálni a legjobb ruhákat. Azért, mert gazdag vagyok, attól még nem kell a marketing áldozatává válnom.
2013. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam hogy a gazdag lányok szebbek lennének. Inkább azt hogy a gazdag lányok unalmasan öltöznek. Mármint mindig a legdivatosabb ruhákban vannak, de épp ettől olyan unalmasak és stílustalanok. Ezek után már tök mindegy milyen a hajuk meg egyebek.
2013. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy gazdag csaj a sulinkban (na jó, van több is, de most egyről lesz szó), mindene megvan, márkás ruhák, külföldi utak...De sosem láttam még boldognak.

Amugy nem szebb semmivel, mint a kevésbé jómódú csajok.

Totál átlagos. Hiába vannak márkás ruhái, nem tud jól öltözködni, nagyon tucat. Külsőre is semmi extra. De borzasztó beképzelt.

Ellenben ismerek olyan gazdag csajokat is, akik úgy néznek ki, mintha egy divatlapból léptek volna ki.

Amugy aki szép, az szép márkás ruhák és tökéletes frizura nélkül is.

Az egyszerűség szép, mert a szépség egyszerű. :)

2013. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy ki a gazdag, az relatív. Nagyon jómódú családból származom, de nem járok állandóan kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz. Ezek nélkül is bájosnak tartanak. A fogaimra vagyok nagyon kényes, illetve az öltözködésre és a kozmetikai cikkekre. Pl. Loreal, Maybelline, Max Factor és Chanel szereket használok. Ruhákból nagyon utálom a tucatot, ezért van, hogy turkálóban is veszek dolgokat. Visszafogottan öltözöm, de mégis kifejezésre jutnak a testi előnyeim. A szolid ruha darabokat kedvelem. Nem vagyok egy divat őrült, nem kell mindenből a legújabb, nekem a kényelem a lényeg. Meg az, hogy egy eszköz a célt szolgálja, ne holmi nemű dicsekedést.
2013. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!