Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti lányok hogy meritek,...

Ti lányok hogy meritek, hitetni azt a férfiakkal hogy a külső nem sokat számít egy kapcsolat kialakulásakor?

Figyelt kérdés
Ti is azt nézitek meg először hogy a pasi jóképű vagy gazdag. Egy ronda, és/vagy csóró sráccal egyáltalán szóban állnátok, ha belsőleg értékes tulajdonságokkal rendelkezik?

2013. márc. 2. 18:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
71%

a pénz egyáltalán nem mérvadó(legalábbis nálam)

a külső viszont igen,én ezt soha nem is titkoltam :)

19/L

2013. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Én kikérem magamnak az általánosítást. Nekem soha nem voltak igazán mások által jóképűnek mondott pasijaim, az első szerelmem villanyszerelő volt, nem voltmása mint egy bringa. Én jómódú családból származom. Sosem kellett apasik pénze, de külsőre is a kicsit csúnyácskák jönnek be. Ez van. Persze számít a külső csak mindenkinek ugyanaz a szép. Nekem szép a szőrös mackós pasi is. De én minden barátomat előbb megismertem emberileg, majd utána jöttünk össze, mondhatni haverságból indult. Soha nem volt mérvadó a külsejük. Én tényleg a lelküket szerettem meg. Egy fiú volt aki akart volna valamit és belsőleg teszett volna, de neki sem a külseje cagy a csórósága zavart, hanem az ápolatlan külseje. Én már 8 éve házas vagyok egy betegség és gyógyszerek miatt éppen túlsúlyos, de a férjemet sem érdekli ugyanūgy szeret. Pedig ő ahogy öregszik egyre jobban tapadnak rá a nők nyíltan fröltölnek vele. De én tudom , hogy létezik betonbiztos kapcsolat, mert mi annak idején a külső és az anyagi háttér mögé láttunk. Persze viták vannak, de soha nem került szóba harmadik személy.
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Vagyis nem mindenkinek ugyanaz a szép bocsi
2013. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen! Ha ápolt külseje és ronda arca van, de belsőleg értékes tulajdonságokkal rendelkezik, akkor is ezeket a válaszokat adnátok?
2013. márc. 2. 18:57
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ti férfiak hogy meritek elhitetni azt a nőkkel, hogy normális lányokra van szükségetek, miközben lelketeket eladnátok egy fullos plázacicáért, hogy a csajotok legyen? (Csak általánosítottam, ahogy te is.)
2013. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem leginkább a belső számít, lehet nekem szegény is a párom, fő hogy boldog legyek vele. Külsőre leginkább legyen ápolt a haja, bőre, tiszta ruhát viseljen.
2013. márc. 2. 19:59
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én má' nem mondok semmit, mert az olyan pasik, akiknek soha büdös életbe nem volt barátnőjük sokkal jobban tudják, milyen egy nő, mint egy nő.
2013. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.

Te összejönnél egy olyan csajjal aki szerinted ronda??..

Nincs több kérdésem


16/F

2013. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Persze, ha belső értékei megvannak. De legyen tiszta és ápolt.
2013. márc. 2. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
7-esel teljesen egyetértek ://
2013. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!