Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogy csináljátok? Megoldhat...

Ti hogy csináljátok? Megoldható otthon, vagy gyógypedikűrös kéne?

Figyelt kérdés
Sajnos sokszor begyullad a nagylábujjaimon a körmöm sarkánál a bőr. Nem tudom, hogy mit csinálhatnék vele. Nem szeretem túl rövidre vágni, de muszáj, mert csak így "szedhetem ki" a bőr alól ezeket a kis hegyes körömvégeket, amiktől állandóan fáj. A szorosabb cipőket felvenni katasztrófa... pedig egyáltalán nem túl széles a lábam, nem nőietlen, ormótlan, csak valamiért a körmömmel mindig baj van. Van bárkinek bármilyen tapasztalata erről? Vagy tud segíteni bármit ezzel kapcsolatban?

2013. ápr. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod otthon megoldani, menj el pedikűröshöz, aki szakszerűen ápolja.
2013. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írta, mindenképp pedikűrös!
2013. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek.
2013. ápr. 29. 20:34
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Azt a hegyes kis cuccot nem szabad bántani. Mikor begyulladt, sajna ki kell vágni, de azután úgy kell noveszteni, hogy egyenlő hosszú legyen a körömmel! A pedikűrös, most visszavágja, kiszedi, de utána figyelni kell rá:)Én is így jártam, régen, s hetekig nem is tudtam menni rendesen, végül a bőrgyógyászaton is kivágták, mert be is gyulladt. De azután betartottam ez a körömvágási stílust, s azóta nincs semmi baj vele:))

Persze, jó lenne látni is, ha még rossz. Mert nem vagyunk egyformák.Ha lehet küldj képet róla. Rem segítettem kicsit:)

2013. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Azóta kénytelen voltam sebészetre menni, mert mielőtt pedikűröshöz mentem volna rosszabbra fordult. :/ Szóval nekem is kivágták, de nem bántam meg :D sokkal szebb, jó szenvedtem vele egy ideig, de azóta nagyon szép, és semmi baja.
2013. okt. 17. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!