Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem még nem volt hasitasim....

Nekem még nem volt hasitasim. Hogy a derekamra rátekerve azt póló alatt hordjam, vagy polóra rakjam rá körbe és úgy hordjam?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de még soha nem volt ilyenem.

2013. ápr. 29. 23:32
 1/6 anonim válasza:
11%
nem igazán divat már
2013. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# Nem ez kérdezte. Továbbá lehet nem divatból hordaná.


Én nem pólóra raknám, ha használnék ilyet. Póló alatt szerintem lazább. Pólón nekem kicsit túl "mű"... Táskát ne divatból hordj, hanem mert kell. Ha meg nem divatolni akarsz vele, minek lenne szem előtt.

2013. ápr. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én póló alá nem raknám... Biciklizéshez szoktam felvenni, általában derekamra rakom, vagy egyenes befűzöm a gatyámba, öv helyett. De nagyban függ attól, hogy milyen fajta. Az enyém inkább lapos.
2013. ápr. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kutyázáshoz hordom, abban van a jutalomfalatjuk, és egy-két szükséges dolog. Én a derakamon vagy az oldalamon hordom, hason nagyon hülyén néz ki. A csípőm vonalánál van, nem magasan a hason.
2013. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a srácok átvetik a vállukon az övtáskát. Póló alatt szerintem jobb lehet viselni, nincs annyira szem előtt. De engem feszélyez a nagy seggem, így inkább nem hordok ilyen táskát. :) pedig praktikusabbnak tűnik, mint a vállon igazgatni.
2013. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öv helyett fűzd a gatyódba, vagy rakd az övre.
2013. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!