Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felső tagozatos lányok! Hány...

Szeretemavizet kérdése:

Felső tagozatos lányok! Hány hétköznapi ruhátok (hétköznap=iskola, edzés/barátokkal lógás/tanulás/kockulás/olvasás/tv-zés) van, amit bármikor szívesen felvesztek, szerettek? Hány nadrág, hány póló, hány pulcsi? Milyen pulcsikat hordtok?

Figyelt kérdés
Természetesen más korosztálytól és/vagy fiúktól is várom a válaszokat,csak légyszi írj nemet és kort! Köszi :))

2013. márc. 31. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem számoltam, miért fontos ez? A hét minden napján tudjál felsőt másikat felvenni, nadrág jó pár napig ugyanaz. Én nem komplikálom túl. Miért, neked?:D
2013. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtom,csakúgy kíváncsi voltam,mert én egy kezemen meg tudom számolni,hogy hány olyan nadrágom van amit tényleg szívesen veszek fel,és gondolkoztam,hogy más is így van-e ezzel.
2013. márc. 31. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nadrág:4farmer & egy fekete cicagatya ezeket mindenhova hordom (kivéve itthon)itthon csak 2 sz@r melegítő között választhatok
2013. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uccsó válaszoló voltam, a nemet és a kort kifelejtettem..

14,5/L

2013. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán 5 farmerom van, amit rendszeresen hordok, pont elég is. Felsőből 10+, de igazából sosem számoltam. Pulcsim pedig olyan 7-8 télre, meg egy pár a melegebb időszakra, mikor még reggel kell pulcsi. És kb. ennyi.

14/L

2013. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!