Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk: nagyon zavar titeket ha...

Fiúk: nagyon zavar titeket ha egy lány vékony? Vagy meddig mondjátok azt hogy ez még elmegy? Lányok: van köztetek olyan aki nagyon vékony és van párjuk aki elfogadta és boldog kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Én eléggé vékony vagyok,pedig tényleg mindent megteszek,hogy ne igy legyen..de sok ember hozzáállása miatt még inkább zavar.

2013. ápr. 4. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy, egyáltalán nem zavar, sőt, inkább legyen vékony, mint akkora, mint két disznó.
2013. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Csak a vékony lányokat szeretem, ők meg nem szeretnek engem, vagy béna vagyok az ismerkedésben. Soha nem volt még barátnőm.
2013. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok és mindig is imádtak a pasik... csak én nem szeretem őket.
2013. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Zavar?? Nagyon tetszik, ha a lány vékony.
2013. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

én is mindig vékony voltam..az pedig h mindent megteszel 100% h nem így van..talán tömegnövelő étrended van és edzel? mert nagyon kétlem.novemberben még 47 kiló voltam,mindig csak siránkoztam de sokáig nem tettem ellene semmit sem.most már egy tizessel több vagyok.sokat formásodtam,izom is jött rám ,pedig nem gondoltam volna h valaha több leszek 50 kilónál.

persze bejön a fiuknak(férfiaknak?) a vékony testalkat,na de egy feszes izmos test mégis csak vonzóbb,szóval ha nem vagy elégedett magaddal állj csak neki. ne mások miatt változtass,hanem azért h jól érezd magad.

19/L

2013. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl egy vékony jobban bejön mint egy izmos, utolsó.

20/f


a kérdésre meg: én szeretnék ilyen lányt és pont a vékony lányok tetszenek, akármilyen vékonyak is.

2013. ápr. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 5. 12:23
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
természetes h mindenkinek más az ideálja:) ezért is mondtam h maga miatt változtasson elsősorban ha elégedetlen a testével..nekem is hiába mondták h szép vagyok vékonyan is,ha közben én nem éreztem úgy jól magam:)
2013. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ez igy van :) köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 5. 20:19
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Na, ilyenkor papoljanak mások, hogy az izmos az fú de mennyivel jobb, mint a vékonyka. Ugyan már. Meg lehet nézni a válaszadókat. Kb mindenkinek bejön a vékony. Én lány vagyok, és én is irigykedek erre, nem könnyű fogyni, de megteszem. Hidd el vékonynak lenni, pláne genetikailag, JÓ dolog. :)) Mondom, én sárgulni tudok az irigységtől, átlag testalkatom van, messze van még a "nagyon vékony", de ezért se szeretnék nagy izmokat növeszteni:D

Neked meg hajrá, egyél csak helyettem is, aki meg megszól, az vagy idősebb és nem fogja fel hogy ez genetikailag van így, a többiek meg irigyek csak. Tudod.. savanyú a szőlő... El nem hiszem hogy ne kellenél a pasiknak:) De mit jelent az a nagyon vékony? (kg és cm?)

2013. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!