Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másnak is hamar visszanő a...

Másnak is hamar visszanő a punciján a szőr, és szúrós? Engem nagyon zavar, és szerintem a pasiknak sem tetszik, mit lehet vele csinálni h puha legyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hogy puha legyen a benőlt szőr???!!!

Na figyi ilyen nekem is volt mindig keszedtem csipesszel be ne gyulladjon mert akkor nem csak szúr-fáj de csúnya is!Azóta vettem ilyen szőrbenövést gátló krémet és nekem bevált!:)

2009. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem már aznap borostás. ráadásul lese lehet úgy borotválni h sima legyen, mindig fekete pöttyös marad.

énmár beletörődtem :D


egyébként ha bekened vmi krémmal akkor puha lesz :D

2009. szept. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én borotvahabot használok úgy borotválom le,majd bekenem níveaával vagy gabi popsikrémmel.Attól függ mi van itthon,nekem ez a kettő vált be.Így puha lesz,bár ugyanúgy hamar visszanő.
2009. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
borotváld le először szőrnövéssel egyező irányba ( ha esetleg már nagyobb,azmiatt,h. ne fájjon) ,majd amikor márcsak a fekete pöttyök maradtak ( ha maradnak) ,akkor növekedéssel ellentétes irányba úgy,h. közben kicsit széthúzod a kezeddel azt a felületet,ahol borotválod.így mélyebben leborotválja,és hihetetlen sima lesz.nekem bevált.bár ugyanúgy viszanő már a másik nap érezni :S
2009. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne borotvát használj, hanem pl gyantát. Tudom, a gyanta picit fáj, de túl lehet élni. Ha nem szeretnél elmenni ezért kozmetikushoz, akkor bármilyen drogériába lehet venni meleg, és hideg gyantát is. Utána pedig valami jó testápolóval, vagy gyantázás utáni krémmel bekened, és nagyon jó sima lesz, és így nem kell naponta szőrteleníteni. Egy hátrány, hogy ehhez egy picit jobban meg kell nőnie a szőrnek, hogy a gyanta jól működjön. Én ezt ajánlom, nekem ez vált be. Vagy van még a lézeres vagy villanófényes szőrtelenítés, ami a végleges szőrtelenítés, de ez meg drága, akkor is ha saját gépet veszel, akkor pedigmég drágább ha kozmetikus vsinálja.
2020. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!