Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lapoka tetkó kevésbé fájdalm...

A lapoka tetkó kevésbé fájdalmas mint a bokán? Melyik néz ki jobban és milyen minta?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és teszik egy kicsi 5 -10 cm fekete macskás motívum és egy színes liliomos virágos tetkó is melyik hol mutatna jól?

Arra gondoltam hogy a bokámra a cica vagy a lapockámra.A kb 10 cm-es liliom pedig a derekamra.


2013. máj. 1. 11:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


Béka nélkül

2013. máj. 1. 11:08
 2/14 A kérdező kommentje:

Vagy ez a lapockámon mutatna jól?


[link]

2013. máj. 1. 11:09
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez tetszik a legjobban:Lapockára vagy csípőre?


[link]

2013. máj. 1. 11:11
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ez is tetszik melyik a jobb?Imádom a macskákat.Lapocka vagy boka?

2013. máj. 1. 11:13
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen is gondolkodom

2013. máj. 1. 11:19
 6/14 A kérdező kommentje:

A csípőmre pedig ez tetszik:

[link]


vagy


[link]

2013. máj. 1. 11:21
 7/14 Problem? ***** válasza:
Szerintem inkább várjál a tetoválással mert ennyit variálni nem lehet.Ráadásul ezek nagyon sablon minták.
2013. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát még várok még csak gondolkodom rajta.Csak kiváncsi vagyok más véleményére is.Akinek van tetkója.

Sablon tetkó hát ezek sablonok nem akarok óriási tetkókat a színesek tetszenek és egy macskás tetkót szeretnék mindenképp.

2013. máj. 1. 11:43
 9/14 anonim ***** válasza:

először is: van tetkóm.

másodszor: igen, ezek nagyon tucat tetkók. ilyet szerintem nem érdemes varratni, mert olcsó, ócska hatást keltenek.

szerintem úgy érdemes nekiugranod ennek az egésznek, hogy bemész egy szalonba, elmondod, hogy mit szeretnél és az adott tetoválóval megtervezteted a mintát.

az, hogy hova akarod a mintát rajtad múlik, te tudod, hogy hogy nézel ki, hova lenne előnyös.

2013. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem.hm tucat tetkót semmiképp sem szeretnék.

Nem az hogy hogy nézek ki hanem nem szeretném mutogatni mindenkinek olyan helyre szeretném ahol nem látja az ember pl hát ha van rajtad ruha.És fájdalmas?Erre még nem írtatok semmit..:) ??

2013. máj. 1. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!