Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis mellű lányok nagy...

A kis mellű lányok nagy mellet szeretnének, akinek meg nagy az pedig kicsit, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy egy pl.C-s mell annyira zavaró lenne. Szerintem nagyon sokan vágynak egy ekkora méretre. Főleg, hogy egyeseknek természetesen ekkora. Meg azért a pasik többségének is jobban tetszik egy C-s, mint egy A-s mell. Nem akarok senkit se megbántani... Én is kis mellű vagyok.

Lehet nincs igazam, akkor bocsánat...



2013. máj. 1. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
mindenkinek az kell, ami neki nincs.
2013. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Én kis mellű vagyok és szeretem. Ha spotolok, nem libeg, még mindig feszes, pedig már 30-as vagyok. Ha meg valami szexi ruhát veszek fel, akkor kitömöm a mellem ;)
2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem C kosaras, de elég vékony vagyok (70-75ös kell). Szeretem is, meg nem is. Pl egy kivágottabb felső jobban áll. De nem szeretem, hogy "ugrálnak", főleg, amikor sétálok.
2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75C és szeretem. :)

Ruhavásárlásnál kicsit gondot okoz, mivel az alakomhoz képest nagy (170cm, 55kg), így tovább tart, még megtalálom az ideálist. Ugyanez a helyzet a bikinikkel. Ha jó a felső, hatalmas hozzá az alsó.

A másik probléma torna közben jelentkezik. Imádok kosárlabdázni, de mivel abban sokat kell futni, ha nem figyelek oda (és nem a megfelelő melltartó van rajtam) kissé rugóznak.

Ezeket leszámítva meg vagyok elégedve a mellméretemmel, nem szeretnék se kisebbet, se nagyobbat. :)

2013. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 70 D.. azt hiszem legalábbis (de azért erősítsen meg valaki; mell alatt 70-71 cm, mellbőség 90) Jó, nem éppen óriási, meg nincs is tőgy jellege azért még, de már azért van egy mérete, és nekem is ugrál, amikor megyek az utcán tempósan. :D Szerintem egy kb C-s méret tényleg a lehető legkellemesebb, nem is túl hatalmas, nem is túl kicsi.. de nekem egy naagy fájdalmam van: nem tudok bizonyos felsőket felvenni, mert minta van az elején, és teljesen eltorzul az, amikor felveszem. :( Arról nem is beszélve hogy marha nehéz olyan felsőt találni, ami teljesen testhezálló, mert hát a felsőtestem szép, nagyon vékony a derekam, lapos a hasam, de az istennek nem tudom kiemelni, mert egy póló nincs, ami ráidomulna rendesen a testemre. Mindegyik jóval bővebbnek tűnik. 34-es felső kéne felülre, de azok közül meg mindegyik túl rövid, és "megakad" a melleimen, egyszerűen túl rövid. Utálom!! Pont tegnap nem mertem megvenni emiatt egy felsőt, mert féltem, hogy járás közben felugrik majd, én meg gyűlölöm a túl rövidke felsőket.

Persze nem megbántani akarok én se senkit, mert amúgy el kell mondjam, hogy van egy ismerősöm, egyszerűen tökéletes alakkal, izmos, vékony, napbarnított... de semmi melle nincs. Komolyan, semennyi. (Két gyerek után!) De ha lehetne, bármikor elcserélném az ő testét az enyémmel:)

2013. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsére még léteznek olyan emberek is, akik nem mindig mást akarnak mint ami van. Nekem 75/AA van, sose zavart hogy alig van, sőt ha választhatnék sem választanék nagyobbat. Nem értem miért mondod hogy a pasiknak jobban tetszik egy C-s, ez nagy hülyeség és nem igaz. A pasiknak az a lényeg hogy a testalkathoz arányos legyen a mell, mivel az a legszebb, azaz ideális. Vékony alkathoz kis mell, husis alkathoz nagy mell a legszebb.
2013. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!