Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha vízzel megmosom a fejbőröm...

Ha vízzel megmosom a fejbőröm is meg rendesen a hajam ugy mintha samponnal mosnám szóval dórszölve meg minden akko azzal ártok az öntisztulásnak vagy attol meg nem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy öntisztulás. Annyi történik ha nem mosod a hajad, hogy megtelik a zsírral, és nem fog többet termelni a fejbőr. De ettől még a napi kosz meg por, piszok ott marad a fejbőrödön és hajadon. Szóval moss hajat samponnal, különben igénytelen és büdös leszel csak.
2013. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 éve nem mostam csak most vizzel megmosnam
2013. máj. 1. 19:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Te raszta,Te! :D
2013. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1 év alatt nem jutottál vízhez? Elég igénytelen vagy.
2013. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Direkt nem mosom meg hagyom öntisztulni és szép is.
2013. máj. 1. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
a szagára kíváncsi lennék
2013. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu, vagy tényleg hülye vagy. Szerinted hova tünteti a hajad a napi koszt? Beszívja és elpárologtatja? Nem... mivel nincs olyan hogy öntisztulás. A hajadon, fejbőrödön már 1 évi kosz ott van. Csoda ha még nem vagy tetves meg nem kerülnek el az emberek a bűz miatt. Remélem a hónaljadat sem mosod, mert az is öntisztul ha a hajad is...
2013. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Off.: Úgy értsük, soha nem éri víz? Ha netán strandolsz, vigyázol, nehogy beleérjen a vízbe?
2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha szrandolok éri viz meg tusolaskor is, de a fejbőrömet nem szoktam megmosni és ezért kérdeztem de most már azóta megmostam simán vizzel sztem nem lett baja
2013. máj. 2. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

azt ugye vágod hogy ha meg a hajadra víz akkor nagy eséllyel a fejbőröd is vizes lesz?

meg ha a víz pótolhatná a sampont akkor senki sem használna sampont

2013. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!