Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lábam nem barnul annyira a...

A lábam nem barnul annyira a szoliban mint a többi testrészem, miért van ez így?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni hogy u.olyan jól lebarnuljon a lábam is a szoliban mint a többi testrészem,álló és fekvő szolit is próbáltam már,de a felső testem már szinte csoki barna míg a lábamom épp hogy látszik egy kicsit?
2008. jún. 16. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is :( tökmindegy mennyi bronzkrémet kenek magamra a lábaim ugyanolyan hókák :(
2008. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom.. De egyik barátnőm adott egy tippet! ha fekvő szoliban fordítva fekszel be, vagyis hogy a lábad legyen ott ahol a fejed akkor jobban fog. Állítólag az arcbarnító és a felsőtest feletti csövek jobban barnítanak. Én is ezzel próbálkozom és javulást figyeltem meg!! (egyébként a barátnőm egy szoláriumban dolgozik, tehát sethet valamit:):)
2008. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vok az első válaszoló.

Jó tipp :) állószoliba járok :D tovább...?:D

2008. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
velem pont forditva van vagy is hát fekvöbe jártam és az arcom nem barnult semmit a lábam meg barna volt aztán sok embertöl hallotam hogy az állo jobb mert ott ugyan ugy barnulsz mert nincs arcbarnitó(sokkal gyengébb mint a többi cső ami a tastednél van!!)szóval álló szoli,de ha nem barnul ot akkor menj töb idöre
2008. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez izgalmas:) állószoliban egyébként egyforma erősségűek a csövek nem?:D állj kézen:DDDDDDD
2008. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát erősnek tuti erős, 10 perctől most legutóbb is úgy leégtem hogy most is nyögöm :D
2008. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én ma voltam először:$ 6 percre állóban és nagyon leégtem mindenem piros:) fáj is:D de a barátom hívott el a 10. hónapunk alkamából:) de ez a láb téma engem is zavar... kajak a lábam nem lesz szép barna ha folyamatosan járok akkor sem?:D:O:O neeee:D
2009. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!