Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ezekkel az adatokkal...

Lányok! Ezekkel az adatokkal ti meg lennétek elégedve? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés

Magasság: 168cm

súly: 54kg

mell: 92cm

derék: 66cm

csípő 87cm


2013. máj. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 170 magas vagyok 55-56 kg a mellem kicsit kisebb meg a csípőm is kb 3 centivel. Szóval 2-3 centiket leszámítva nagyjából egyeznek a méreteink. Én elégedett vagyok, persze nem teljesen hiszen egy nő sose lesz elég jó magának :) Lehetnék feszesebb, de alapjában véve én elégedett lennék. Szerintem tök jó adottságaid vannak úgyhogy határozottan igen!
2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfiként elfogadnám magam mellé :) persze nem csak ez a lényeg...
2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen lennék. Valahogy a mell az soknak tűnik, hasonló méreteim vannak, de az én mellméretem 84 cm, és ez úgy hogy széles a hátam is. 92 nekem már nagyon sok lenne. A többi méret okés.
2013. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mell alatt, kereken 75cm-t mértem. Igen, nagy mellem van.
2013. máj. 2. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó alakod lehet, az enyém is vmi hasonló (170 cm 55kg, 90-63-90 cm). Én elégedett vagyok. :)
2013. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magasság nekem sok, szeretek pici lenni, de egyébként igen, ehhez a súlyhoz jó ez a magasság. A mellméret is teljesen oké, de a derékméret elég nagynak tűnik a csípőhöz képest, ezzel nem lennék megelégedve.
2013. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!