Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kerek arc mindenképp előnyte...

A kerek arc mindenképp előnytelennek számít?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de az arcom sajnos kerek formájú. Utálom, hogy ugyanolyan széles, mint amilyen hosszú. Ezért állandóan kiengedett hajjal mászkálok. Rosszul áll, ha összefogom. Pedig a nyári hőségben olyan jó lenne olykor kontyba vagy lófarokba fogni. :( Na meg már azt is unom, hogy mindig csak lóg. De összefogni azért sem szeretem, mert mindenhol azt hallom a kerek arcúakra, hogy kalácsképűek meg holdképűek. Pedig alapvetően nincsenek csúnya vonásaim, csak az arcformám ront az összképen. :( Tudom, hogy el kell fogadnom, mert genetika. De ha esetleg tudtok valamilyen praktikákat az ellensúlyozására, szívesen fogadom! Köszönöm!
2013. máj. 2. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
kerek arcom van, szép vonásokkal és mindig felkötöm a hajam. Eddig senki nem panaszkodott.
2013. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
hordj logos fulbevalokat. egyebkent sminkkel is lehet optikailag nyujtani az arcon. vagy ha feltupirozod a hajad is hosszabbnak tunhet.
2013. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
dehogyis. Szerintem szép a kerek arc, főleg, ha "nincsenek csúnya vonásaid" :P
2013. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A kerek arc meg mindig szebb,mint a tul hosszu "loarc".
2013. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Semmi gond nincs a kerek arccal.
2013. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szép a kerek arc. Nyugodtan hordd kontyban a hajadat, csak megszokás kérdése.

A hosszúarcúak lófejűek, a kerekarcúak holdképűek. Ez van, de kerek archoz nagyon is illik a konty.

2013. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ilyen az arcom :) lógós, hosszú fülbevaló, feltupírozott haj. Nekem ez bejön.

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

Frufru semmiképp, régen nekem az volt, és most megnövesztettem. Nagyon jól tettem, mert a fél arcom eltakarta, és borzalmas volt :D

Smink is sokat segít. Ha "kinyílik" a tekinteted, úgy tűnik mint ha nem is lenne olyan kerek az arcod. Szempilla göndörítő-spirál :)

2013. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!