Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fura lenne az egész körmömre...

RandomgirlLOL kérdése:

Fura lenne az egész körmömre fehér lakkot tenni, vagy maradjak a francia manikűrnél?

Figyelt kérdés
Van egy Rose Nail fehér körömlakkom, ez valami csoda folytán jó minőségű (eddig voltak rossz tapasztalataim ezzel a lakkal kapcsolatban), viszont nem tudom, hogy felkenjem-e az egész körmömre. Nem lenne túl sok? Ti hogy hordjátok a fehér lakkot?
2013. máj. 3. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én beszoktam festeni az egészet. Viszont szerintem csak kis, rövid körmökön néz ki jól.
2013. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fura, nagyon is divatos lennél. Olvasd el ezt a linket. [link]
2013. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket és a válaszokat, most lakkoztam be az egészet! :)
2013. máj. 3. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél gyöngyház-fehér lakkot, az nagyon csini. A matt nem tetszik.
2013. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, van egy kicsit rózsaszínes beütésű Rose Nail lakkom, ami szép gyöngyházfényű, nagyon szeretem! :)

Viszont pórul jártam ezzel a Rose Nail-el. Vettem egy narancssárgát meg egy fehéret, de egyik se jó. :((( Mehet a kukába... Ezért több mint 500 Ft-ot. (Így olcsónak tűnhet, de egyáltalán nem érte meg.)

2013. máj. 3. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fel szoktam kenni az egész körmömre, viszont szerintem ha nagyon fehér bőrű vagy akkor nem mutat túl jól, de ha van egy kis színed, akkor szuper :)
2013. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!