Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Segitetek? Sos!

Mit csinaljak? Segitetek? Sos!

Figyelt kérdés

megyunk osztallyal strandra. 2honap mulva. minden lanynak szep nagy melle van, csak nekem nem. lapos vagyok majdnem...kicsi mellem van nagyon. vmi kúra, vagy eddzés hogy jobb legyen a helyzetem? még nem menstrualok. ha megjon az elso, akkor nőni fog? ha igen, hogy siettessem?

ha semmit nem tehetek, milyen furdoruhat vegyek?


13/L



2013. máj. 4. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod a melled növekedését siettetni, mert ez genetikai adottság. Nehogy azt, hidd, hogy a melled tesz értékessé, mert ez egyáltalán nem így van! Mindenki másképp fejlődik, de arról senki nem tehet, hogy milyen ütemben!!!
2013. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És miért fontos az, hogy nagyobb melled legyen? Én inkább azt akartam, hogy nekem ne nőjön meg. Persze csak 13 évesen. Ennyi idősen nem ezzel kéne foglalkozod!
2013. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is kicsi van. Es? senkit nem fog erdekelni.
2013. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 banyamanya ***** válasza:
50%
Még csak 13 vagy, simán megnőhet. Nekem is kicsik, 22 vagyok, és? Idővel rájössz mennyire nem számít ez. Aki mást mond, az hülye. Már elnézést.
2013. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!