Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok a fülbeva...

Lányok mit gondoltok a fülbevalós fiúkról? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Csajok!Arra lennék kíváncsi,hogy mit gondoltok azokról a fiúkról akiknek fülbevalójuk van?Természetesen "az egy lyuk a bal fülcimpába és nem több" kategóriáról beszélek nem pedig a fültágítós csáveszekről,meg akinek 5db fülbevaló van fülenként..Nos,mi a véleményetek?Csak bátran:DVálaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 4. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én mindig is bu.isnak tartottam ,bocsi ha megbántottalak. :D
2013. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Páwás. Nem tetszik.
2013. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyeseknek nagyon jól áll (ahogy a fültágító is, van két fiú ismerősöm, akiknek ki*aszott jól áll a fültágító, pedig én amúgy nem vagyok nagy rajongója) szóval, ha jól áll, nekem tetszik :D
2013. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nekik akarsz tetszeni, akkor miért nem kérdezed naponta végig az utcán lévő csajoktól is? hogy szerintetek jó gatyát vettem föl?

Magad miatt hordd ha tetszik, másodsorban meghallgathatod a véleményüket, de kérdezni hülyeség

2013. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a páwák "cuki"köves fülbevalókat hordanak és nem ilyenek,szal fura ezt páwásnak mondani

am,van akinek jól áll,alapból nem zavar,de ha túlzásba viszik akkor nem szép

19L

2013. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gázul néz ki, általában diszkópatkányok hordanak fülbevalót és már zsigerből ezekre asszociálok...
2013. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon nem jön be :/
2013. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és mi van a rokcerekkel vagy a punkokkal?ők is szoktak hordani(oké,fültágítót nem annyira)
2013. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kis köves fülbevalók nagyon gusztustalanok.A karika meg a többi azok tetszenek,meg a fültágító is,de csak a kicsi.
2013. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A köves szerintem is gusztustalan, a karika nekem tetszik, ha megy a stílusához.
2013. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!