Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a két fülbevalós...

Mit gondoltok a két fülbevalós lányokról?

Figyelt kérdés

Úgy értem akiknek nem egyszer, hanem kétszer van kilyukasztva ugyanaz a fülük? Anyum szerint nem venne senki komolyan, de megszeretném csináltatni. Tényleg komolytalannak tűnnék?

15/L


2010. jún. 23. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úristen! Dehogy! Még ha piercinget csináltatsz (orr, köldök stb..) akkor érthető, mert tömegdivat vagy meg feltűnési viszketegség és akkor jönnek azzal, hogy "nem azért hanem mert tetszik" és miért tetszik? Mert aktuális trend :D Meg mert "menő" a fülbe szerintem nagyon is szép ha ízlésesen vannak összeválogatva és nincs elrontva a lyukasztás sem, szóval egyenletes távolságra vannak a lyukak, nekem is van 4 egyik fülemben.
2010. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jópár ismerősömnek van/szeretnének. Szerintem ez is nagyon divat lett, de ha neked tetszik, akkor miért ne? Bár szerintem nem igazán látszik a hajtól:/
2010. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Nekem is van a bal fülembe egy plusz lyuk és a barátaim csak csodálták, mert hogy ők is szeretnének. Igaz nekem még a nagy "lyukasszuk ki a fülünket" invázió előtt lett kilövetve, de nagy sikere volt. Igaz a hajamtól nem nagyon látszott, de itt a nyár és ha feltűzve hordom a hajam látszik. Viszont tényleg fontos, hogy ízlésesen használd a fülbevalóid.
2010. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róluk, hogy nekik biz kettő fülbevaló van a fülükben. Dráma. Nekem összesen hét van.
2010. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ooo nekem 12 éves korom óta 2 lyuk van az egyik fülemben.Sose bántam meg,ettöl nem látszik senki se komolyabb,se komolytalanabbnak.Nekem mondjuk sosincs a plusz lyukba semmi extra,csak a gyógyfülbevaló amit akkor lőttek bele,mert ez a lyuk érzékenyebb nekem és nem nagyon bir mást.Sztem csináltasd meg!:)
2010. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég érdekes a felfogása anyukádnak...

Engem ezek szerint 7x-esen nem vesznek komolyan :) Egyikben 4 másikba 2 lyuk van pluszba, és komolyan vesznek. :)

2010. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
legjobb bnőmnek is 2lyuk van a fülében és sztem tökjo:)
2010. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mondd meg anyukádnak ha le akar beszélni akkor vmi normálisabb indokkal álljon elő, mert ez elég gyenge szerintem, kimegy az utcára és hányembernek van több lyuk a fülében? Rengetegnek, és ugyanolyan emberek :)
2010. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Batánőmnek mindkét fülében van 4 -4 lyuk mégis tud éretten gondolkodni és mindenki komolyan veszi ! Szerintem anyukádnak nem tetszik és ezért akar téged lebeszélni
2010. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor lehet megcsináltatom:)

köszii a válaszokat!!

2010. jún. 27. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!