Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb hány éves korig nő a mell,...

Kb hány éves korig nő a mell, a méretkülönbség meddig korrigálódik?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az egyik mellem kicsivel nagyobb, de mivel nem mutogatom magam senkinek más nem látja, de pl mostanában a kivágott toppoknál a kisebbik mellemnél mindig "kimászik" a melltartó széle, tehát kilátszik, én meg húzogatom feljebb. Tavaly még nem volt ilyen problémám.

Tudom, hogy ez természetes dolog, de érdekelne, hogy kb hány éves korig nőhet még és akkor ez addig korrigálódhat?

Elég magas vagyok úgyhogy a felfelé növésben remélem megálltam már, de mellben lehetne még. Anyumnak jó nagy mellei vannak, apum családjában meg a pici a jellemző, és én apumra ütöttem de remélem mellben még változhat. :)

17 leszek a nyáron és úgy 80B-s melltartót hordok.



2013. máj. 5. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik melle mindenkinek nagyobb a másiknál, ez így normális, te még jobban jártál, én is apára ütöttem és a kis mellűekre, én 19 évesen 70B melltartó kell... a fenébe. Amúgy még 1-két évig nőni fog, szóval szép melleid lesznek.
2013. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a nőknek nem egyforma, de azért tinikortól még sokat változhat, nem?
2013. máj. 5. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 A 70B mell nem kisebb mint a 80B, csak vékonyabb vagy. A B kosár az átlagos méret, a nagy többségnek ekkora.

Amúgy elvileg 21 éves korig nőhet a mell. Az egyik mell általában nagyobb a másiknál, viszont néhány embertől hallottam hogy lehet összefüggés talán azzal hogy melyik kezes vagy... tehát ha jobb kezes vagy akkor próbáld ezentúl a másikat (is) aktívabban használni. Én is látok összefüggést mert én 2 kezes vagyok és nekem a melleim is egyformák... hát nem tudom. De lehet hogy ez hülyeség.

2013. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2; ez érdekes lehet. Jobb kezes vagyok, és bal mellem a nagyobb, nem tudom, hogy ennek "így kell-e" mennie :D

Kipróbálnám, de már így is nagyon rondán írok, ha bal kézre váltanék, akkor abból olyan titkosírás lenne, amit én se tudok visszafejteni :D De majd kipróbálom :)

2013. máj. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!