Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?

Nagyon rossz az alakom?

Figyelt kérdés

Körte alkat, nekem nagyon nem tetszik :(


Nagyon ormótlan vagyok?


[link]


[link]


[link]



2013. máj. 6. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
szerintem átlagos alakod van. egy kis mozgás persze nem ártana, és egy idő után látszódni is fog az eredmény. az alkatodon meg sajnos nemigazán tudsz változtatni, de kihozhatod magadból a legjobb formádat.
2013. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos, egy kis öltözködési praktikákkal homokóra :)
2013. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

itt egy másik, ezen talán jobban látszik, hogy mi is a helyzet:

[link]

2013. máj. 6. 08:41
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem vagy ormotlan,söt!Nagyon csinos es nöies alakod van!A derekad es a csipöd vonala egyenesen irigylesremelto.Persze sportolni sohasem art,hogy feszesedj es ne hizz el.De hidd el,meg mindig jobban nezel ki,mintha "egybe alakod" lenne.
2013. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ormótlan az alakot, de tény, hogy formásodnod kéne. Egy jó spinning edzés jó lehet az alakodra, az szépen le tud szálkásítani. Használj a combodra feszesitő krémet, attól is tónusosabb lesz.
2013. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Ffú de durva :O
2013. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
ezen sajnos nem tudsz változtatni ez genetika max a fenekedre és a combodra tudsz edzeni picit hátha jobb lesz de bnőmnek is ilyen alakja volt és most nagyon durván nagyobb lett addig változtass ameddig nem lesz rosszabb
2013. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7-es:nem tudom.miert latod a kerdezö alakjat ilyen negativan...Oke,hogy mindenkinek mas az izlese,de be kell latnod,hogy a kerdezönek nagyon szep dereka es csipöje van es nincs hasa!!!.Szerintem a combjaval es a fenekevel sincs semmi gond,ö ilyen,NÖIES.Meg mindig szebb,mint a lapos seggü,palcika labu,ferfias dereku es csipöjü deszka nök.Jeniffer Lopez is hasonlo alkatu,es ö egy magabiztos,szexi,karcsu nö.Nem sovany,nem köver,hanem pont jo.

Ettöl persze meg sportolhat a kerdezö,de csak az egeszsege es a feszessege szempontjabol.Jol latod,ez genetika,nagyon sok nö szivesen "beletörödne" ilyen jo alakba DDD.

2013. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
8-as! én vékony vagyok és nem akarok így kinézni és jenifer lopez minden csak nem vékony és nőies a nagy seggével de kinek mi jön be én örülök,hogy vékony vagyok ennyi.
2013. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Edzeni sosem árt hogy feszesedjen a feneked de szerintem szép alakod van. Csak vigyázni kell rá hogy ne hízz el. :)
2013. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!