Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?

Nagyon rossz az alakom?

Figyelt kérdés

Körte alkat, nekem nagyon nem tetszik :(


Nagyon ormótlan vagyok?


[link]


[link]


[link]



2013. máj. 6. 08:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

9-es:kepzeld en is vekony vagyok DDD!!!Nem mondom,hogy nem örülök neki,de nekem nagyon tetszik a kerdezö alakja is.Jeniffer Lopezrol pedig megoszloak a velemenyek,de teny es valo,hogy a legtöbb pasinak tetszik D.

Egyebkent is a vekonysag relativ.En tavaly meg nagyon gebe voltam (akaratomon kivül,idegi alapon,amugy se vagyok egy hizekony fajta-de hidd el,de SENKINEK se tetszettem,magamnak se),azota felszedtem nagy nehezen 2-3 kg-t,ami tudom nem sok,de lenyegesen jobban nezek ki.

Nekem is megvan a derek-csipö aranyom (nem vagyok "egybenö"),de nem ennyire ivesen mint a kerdezönek,ami miatt irigylem is.

Különben is a körte,alma,homokora,egyenes stb.alak nem valtozik meg hizassal vagy fogyassal,mert az ARANYOK mindig megmaradnak.Ezert van vekony körte,vastagabb körte stb.

Ha öszinte akarok lenni,nekem a jobban tetszik egy kicsit vastagabb körte mint egy vekony alma.

2013. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A harmadik képen mi az a fehér izé ? mit töröltél ki?
2013. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Túl felismerhető lenne a bugyija alapján :D :D
2013. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tökéletes alak, ha nem hízós típús még sportolnia sem kellene!!!!
2013. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 pinkpancser ***** válasza:
Túl felismerhető a bugyi alapján? Hát vedd csak le ;)
2013. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Írigy vagyok><;)
2013. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,formás vagy,a bőröd is szép.Mindazonáltal értem a problémád,az utolsó képen látszik,hogy egy kicsit aránytalan vagy,de tényleg nem vészes,ne dramatizáld túl.Sztem annyit tudnál tenni,hogy hát,váll,karizmot fejleszteni,ezzel kicsit szinkronba hoznád a felső tested az alsóval.

32/f

2013. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne aggódjál már!


Gondolom 13 év körül lehet az életkorod

Semmi baj nincs veled. Viszont a fényképészeti tudásod hagy még némi kívánnivalót maga után! A piros bugyis képet miért fehérítetted ki egy részen? Ennyire szégyenled a punciszőrt???

Nem szégyen az, mint ahogy a szép széles csípő sem az! Egy kicsit hamarabb nőtt meg a csípőd, mint a többi részed. Ne aggódj, majd más is hozzánő!


F23

2013. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

23 vagyok :D

És nem a szőrrel van gond, csak nem akartam, hogy felismerhető legyen a bugyim.. :)

2013. máj. 8. 22:21
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem csúnya, sőt! Én speciel örülnék, ha ilyen alakom lenne. A csípőd szerintem nagyon is csinos, sokkal szebb mint aki egyenes mint egy deszka. Nekem hasonló az alakom, de a combjaim vékonyak,, de szerintem sokkal nőiesebb lenne, ha formásabbak és vastagabbak lennének. Szóval szerintem semmi okod aggódni, nem durva, vagy ha valaki mégis ezt mondja, szerintem előbb nézzen magára. Nekem ennyi a véleményem :)
2013. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!