Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a fiúknak az...

Szerintetek a fiúknak az olyan fajta lányok is bejönnek, akiknek kicsi a mellük?

Figyelt kérdés
Sajnos a természet nem volt hozzám kegyes,eléggé kicsi a mellem...a fiúk a mellbőséget is figyelembe veszik? Mit tegyek?
2013. máj. 6. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt így nem lehet megmondani,mindenkinek más tetszik

pl egy csomóan dicsérik a mellemet,mások szerint meg undorítóan nagy

az embereknek eltérő az ízlésük,úgyhogy bocsi,de ez egy ostoba kérdés volt

19L

2013. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ettől már fajta lesz valaki?

Egyébként akadnak olyan férfiak persze, akiknek már ez is lehet kizáró ok egy kapcsolatban, de én úgy veszem észre, a többségnek nem ez számít, pl nekem sem! Szóval ne aggódj, a kis mell semmiképp nem fog megakadályozni abban, hogy tetsszél egy rakás srácnak ;)

2013. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt több olyan barátunk, akiknek a 75/A-s volt az ideális mellméret, az ennél nagyobbra már csak fintorogtak, hogy mekkora tőgyek.


(Bocs, ez az ő kifejezésük volt, elnézést minden ennél nagyobb méretü hölgytöl!)


De volt, akinek az E-s méret éppen csak hogy elég volt, de inkább még nagyobbat szerettek.


Természetesen ezek csak a végletek, de ha egy fiúnak csak a mell mérete számit, azzal nem érdemes foglalkozni.

2013. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. máj. 6. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy gondolom, ha valakinek a mellméret a fontos akkor az nem lehet egy túl értelmes srác, szóval ilyennel nem is kezdenék. Amúgy 28 éves vagyok, 75/AA azaz tök lapos mellekkel, de a pasiknak mindig is tetszettem. Én soha nem is akartam nagy melleket.
2013. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kicsi az a kicsi? (melltartó méretre gondolok most épp, persze jöhet kép is ha mered :D)

Mindenkinél van egy minimum, van egy ideális, és van ami már túl nagy.


Én pl. a pici, de feszes, kerek ciciket szeretem. Valaki meg a nagy, labda méretű csöcsöket :D

Bár én amúgyis a csajok lábát meg fenekét szoktam nézni :)

Általában elmondható, h ha tényleg nagyon lapos a csaj (ergo kb egyáltalán nincs a mellén mit fogni) akkor vhogy kompenzálnia kell, pl. jó lábakkal, karcsú tesstel, szép arccal, v "legalább" agyilag :D

Amúgy pl a nagyon magas (modell-alkat) meg a nagyon pici csajoknak is kicsi a mellük, mégis sok mindnekinek bejönnek, szal a mellméret, azért nem a legfontosabb.


22/F

2013. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont emiatt volt kegyes hozzád a srác, mivel így, a csupán nagy mellekre hajtó pasik elkerülnek:).
2013. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem csak a kismellűek tetszenek.. 21/f :)
2013. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzám sem volt ilyen szempontból kegyes a természet, de sportolok, szóval jó az alakom, az arcomat meg mások szépnek mondják, szóval igen, a mellemtől függetlenül elég sok fiúnak bejövök.
2013. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hedzshog222 válasza:
Persze. Egy igazi kapcsolat nem a mellbőségről szól. Sőt azok az emberek akik külső alapján ítélnek rossz emberek. Sok embernek tetszik a kisseb mellbőség. Igazábol énis emelett pártolok,nem nagyon szeretem a nagy mellű nőket. Emiatt nem kell szomorkodnod. A szépség belűről fakad. ;)
2013. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!