Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik alkat tetszik a fiúknak...

Melyik alkat tetszik a fiúknak leginkább?

Figyelt kérdés
Tudom, általában mindig minden HOMOKÓRA..de szerintetek a körte-alkat szép? Bár ez egyéni én pl 172cm és 50kg vagyok,elég nagy fenékkel, ezért kicsit a combom is duci és aránytalan a felső testemhez...

2013. máj. 7. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
A körte általában nem szép.
2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kép kellene, mert így vakon alkotnánk véleményt.
2013. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mendtalife válasza:
Az alkatodon nem tudsz változtatni. Egyébként szerintem meg mindenféle alkat lehet szép, lehet csinos és vonzó. Ügyesen kell megválasztani a ruháidat, figyelni kell rá hogy mi előnyös és mi nem. A körte alkatnak pl nagyon előnyösek a V nyakú vagy kerek kivágással rendelkező felsők, az A vonalú szoknyák és kabátok..az egyenes szárú, sima elejű csipő nadrágok .. az ilyenek optikailag vékonyítják a combot és keskenyebbnek tűnik a csípő ..aztán magassarkú , olyan aminek van pántja és a bokádat fogja körbe...esetleg alulra sötét felülre világosabb ruhadarabok
2013. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dobj egy képet és megmondjuk
2013. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fiúknak a vékony lányok vagy az izmos lányok jönnek be. Akin van felesleg már nem annyira.
2013. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!