Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kövérebb férfiak szőrösebbek?

A kövérebb férfiak szőrösebbek?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert mikor vékony voltam nem voltam ennyire szőrős van rajtam egy 20kg felesleg , annyira nem látszik .. de ha emiatt vagyok sokkal szőrösebb akkor tennem kell ellene.

2013. máj. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmi értelmes magyarázatot adni, te tényleg általánosan a kövérebb férfik szőrösebbek, de ez nincs minden esetben így. Nem tudom az okát, miért van ez így.
2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-a kövérebb férfiak nem feltétlen szőrösebbek.

-a férfiak általában szőrösek.

-aki nem szőrös, az lány, vagy súlyosan megégett, esetleg így született.


Te lány, vagy súlyosan égett akarsz lenni?

2013. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én arra gondolok hoyg esetleg felléphet hormonzavar a nem megfelelő életmód mellett és ez szőrösödéshez is vezethet, de természetesen ez nem jellemző minden kövér emberre
2013. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"-aki nem szőrös, az lány, vagy súlyosan megégett, esetleg így született"

A lányok is szőrösek, csak nem annyira, illetve meg még 1001 oka lehet miért nem szőrös valaki, pl. leborotváltatta magát mindenhol mert b.zibárban így nagyobb sikerre számít.

2013. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!