Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Taylor Lautner...

Norii1997 kérdése:

Szerintetek Taylor Lautner jól néz ki?

Figyelt kérdés
Szerintem igen de nagyon sokan azt mondják hogy nem. Nem értem miért. Régen még egy éve én is azt mondtam hogy csúnya, de most már teljesen megváltozott a véleményem.

2013. máj. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira, de az Alkonyatos hármasból még mindig ő az, akinek azért a színészethez van némi tehetsége.

Az Elhurcolva című filmben pl egész jól alakított, csak kár, hogy az első ismertebb filmjével már előre így lejáratta magát.

2013. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, az feje simán csak fura, a teste meg számomra undorító.
2013. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem gáz a feje.
2013. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-es válaszolóhoz, furi feje van, nem tetszik, a teste meg nekem már túl izmos, egyáltalán nem jön be, mint pasi.
2013. máj. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a feje nem tetszik, olyan fura arcberendezése van, nem túl barátságos. A teste sem tetszik, túl kigyúrt, és nem is magas. Viszont jó színész még lehet belőle, feltéve, ha nem abból akar megélni, hogy póló nélkül bohóckodik.
2013. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadt jól!!Mint a feje mint a hasa!!!
2013. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!