Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy én...

Hogy lehetséges az, hogy én és a nővérem külsőleg ilyen sokban különbözünk? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval a 19 éves nővérem alapból alig szőrös, mondjuk az átlagostól kicsit kevésbé, a bikinivonalnál sem lóg túl, melle is átlagos nagyságú. Én viszont rettentő szőrös vagyok mindenhol, főleg intim helyen, nekem egészen a combomig szőrös nagyon, a hasamon is csíkban és a mellem is pici. Vagy változhat ez még?

2013. máj. 10. 08:10
 1/2 CODE3 ***** válasza:
Nem mindenki egyforma, ez emberenként eltérő. amit írsz az nem ad okot aggodalomra, hormonális zavarra nem lehet belőle következtetni. A leírás pedig relatív, látni kéne a köldöknél a szőrzetet, ha nagyon erős, akkor háziorvostól kell beutalót kérni endochrinologiára, és ott ellenőrzik egy vérkép lelet alapján a férfi nemi hormonok jelenlétét a női szervezetben, amennyiben magas, azt egy gyógyszerrel visszaszorítják és a szőrzet növekedése megáll. De ahhoz rendkívülinek kell lennie, amit orvos fog eldönteni. Mert lehet hogy az illető, túlreagálja a dolgot.
2013. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ikrek vagytok, hogy hasonlítanotok keljen. A húgom szintén 16 (én 19 vagyok), és szinte semmiben sem hasonlítunk. Ő normál/enyhén kreol bőrű nagy zöld szemekkel és világosbarna vastagszálú szögegyenes hajjal. Én fehér bőrű vagyok cicásforma kék szemekkel és szőke vékonyszálú hullámos hajjal.

21 éves korodig fejlődsz, szóval, még sok mindenben változhatsz. :)

2013. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!