Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy 25 éves vagyok,...

Az gáz, hogy 25 éves vagyok, lány, és még mindig elkérik a személyimet a boltokban?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar különösebben, mert az arcom fiatalos, csak az a hátulütője, hogy egy munkahelyen hülyébbnek néznek engem ezért, nem is tudom, kevesebbnek érzem magam. Vagy csak üldözési mániám van??? :)
2009. szept. 30. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly Londonban jártam így , vettem egy üveg piát és elkérte a személyimet a pénztáros csaj. pedig 28 éves voltam akkor! ki is röhögtem :) de inkább nézzenek fiatalabbnak mint öregebbnek , szóval szerintem ennek örülj.
2009. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Én ugyan még csak 22 vagyok, de nincs miért aggódnom akkor, azt hittem hogy már így is gáz, hogy elkérik :D Am nem, ismimnek is elkérték múltkor, és ő is 25 éves... :)


22/F

2009. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én 16 éves lány vagyok, és az én korosztályomban akk. vagy menő, ha idősebbnek nézel ki :D, de egyébként én a helyedben örülnék neki, nekem van olyan ismerősöm, aki 27 évesen, borostásan odaállt a kasszához, kért egy narancs pall mall-t és kérték tőle, meg olyat is, akitől 30 évesen kérték el. De olyat is, akinek már 14 évesen sem kérték a személyijét nagy boltokban sem, most 17 és 30nak néz ki.. Sztem az nem előny.. Örülj neki, h. ilyen fiatalos vagy! :)
2009. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok,és engem is 16nak néznek.Én ennek örülök is meg nem is.Olyan mintha nem nagyon öregednék!:)
2009. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, és tudod mit?:) örülök neki:) szerintem jó hogy fiatalabbnak néznek :) jobb mint idősebbnek;)
2009. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még tavaly elkérték. Az idén sajnos már egyre ritkábban, pedig csak 22 vagyok.
2009. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, és nekem is elkérik még néha.

Megértem amúgy a problémádat, engem is egy csomószor gyerekként/tiniként kezelnek, ami néha elég kínos tud lenni. A boltban még oké, de amikor munkáról van szó, vagy egy komolyabb megbeszélésről, akkor engem is zavar nagyon, és tényleg lekezelőek tudnak lenni az emberek, ez nem üldözési mánia. Én már volt, hogy emiatt nem kaptam meg egy megbízást.

2010. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!