Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lánynak nincs kiszedve a szemöldöke? Úgy értem nem a egész hanem csak úgy természetesen. Pl:kicsit vastag

Figyelt kérdés
kb ehhez hasonlóra gondoltam: [link]

#szemöldök.fiúk.lányok
2013. máj. 10. 17:44
 1/7 Andii1 ***** válasza:
100%
lányként mondom, hogy ez gáz.. szemöldök csipesz kb 100Ft szerintem nem egy nagy összeg ;) ez alap dolog.
2013. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó de az hogy néz ki h az egyik ilyen a másik olyan...
2013. máj. 10. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
amit linkeltél,az marhára nem természetes,hanem elhanyagolt, igénytelen.
2013. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom de csak ezt találtam...
2013. máj. 10. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban gáz, én kozmetikussal szedetem 500ft és 2-3 hétig tart.. ha szépen van szedve a szemöldököd, már majdnem szép az egész arcod, viszont ha nincs kiszedve akkor mindent elront, nagyon nem vonzó, bár én lány vagyok, de hidd el, hogy nem szép így:)
2013. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez gáz, ha 14+ évesről van szó.

Kozmetikus egyszer kiszedi utána már magának is képes szedni az ember, mert csak a kinövő szálakat kell kitépni.

2013. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért a másik véglet is elég undorító. A nagyon vékonyra kiszedett, esetleg tetovált szemöldök már nem divat!!
2013. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!