Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell szeretnék lenni! 13...

Modell szeretnék lenni! 13 éves vagyok és 175cm magas. Minden álmom az hogy modell legyek csak ezt még senkinek sem mondtam el mert jajj ki röhögnének meg stb. sztetek lehetnék modell? most jelenleg olyan 67-68 kg vagyok! A cél az lenne h 60 legyek.

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 07:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az arc is szamit meg az izom en 13 vok fiu es 173 cm 53 kilo de nencs kocka hasAM xD de soksikert :)
2013. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 12. 07:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább a helyesírásra gyúrj rá egy kicsit szerintem még...
2013. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia :) elsőnek is többnek nézel ki mint 13 :) Szerintem lehetsz modell! És ne félj elmondani másoknak!! :)) Soksikert!
2013. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz modell lenni? Miért akarod tönkretenni az egészséged és az életed?
2013. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
az arcodban semmi sincsen, ráadásul koravén is vagy... bocsi. de majd egy "profi" úgyis megmondja:D
2013. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szexi csendélet a 2 súrolószerrel...

Semmi különlegesség nincs benned, amit ha meglátok, azt mondanám, te modellnek való vagy. Maximum ilyen alsó kategóriás lehetnél, amúgy is Pestre kellene menned, rengeteget edzeni, koplalni, mert sajnos a modell szakmában még mindig sok helyen a vékony lányokra van szükség.

Kérdezz meg egy profit, ő majd mond rólad véleményt, de az sem egészséges, hogy 13 évesen így nézel ki.

2013. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát belőled sosem lesz modell!
2013. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te maximum csak ilyen kamu modell lehetsz. Lásd: elmész egy legközelebbi, névtelen gagyi ügynökséghez, akiknek perkálsz egy csomó zsetont, csinálnak rólad pár képet, amiket posztolsz facebookra, és menőzhetsz hogy te modell vagy.

De szerintem igazi modell nem lehetnél, tényleg nincs benned semmi különleges ilyen módon.

2013. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aranyos kislány vagy tényleg, de lenne pár ok, amiért ezt inkább hanyagold:

1. ha már most nincs önbizalmad, nem tudom, mit is vársz ettől az egésztől

2. nincs meg hozzá az alkatod, ehhez a magassághoz kb. 55 kg-nak kellene legyél. félre ne érts, nem vagy duci, csak modellkedésre nem alkalmas az alakod

3. szép arcod van, de nincs benne semmi különleges. a modellek arca karakteres, egzotikus kell legyen. lássuk be a tiéd elég átlagos.

remélem annyira nem romboltam földig az álmaidat, de biztosan találsz magadnak egy normális állást, amiért meg is dolgoztál :)

2013. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!