Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves Budapesti lány vagyok....

15 éves Budapesti lány vagyok.183 cm magas fekete derékig érő hajam van, szemem színe sötét barna de egyesek szerint fekete, borom barna.60kg vagyok szerintetek van esélyem modellkedni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 10:29
1 2
 1/12 nyuszika01 válasza:
Ez a magasság nyilván előnyös a modellkedésnél. Képet nem tudsz csatolni?
2013. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt próbálkozz ezzel, mert itt senki nem tud neked ebben segíteni. Keress fel ezzel foglalkozó céget vagy hasonlót, és ők biztosan tudnak segíteni.
2013. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen leírás alapján nem lehet megmondani. Egyrészt egy ilyen leírás alapján lehetsz egy szépség vagy tök átlagos is. Másrészt a modellkedéshez kicsit több kell, egy kis tehetség.
2013. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát átlagos kategóriába sorolnám magam.Nem vagyok szép de csúnya sem vagyok olyan aranyközép út .Mit kéne még elmondanom magamról ?
2013. máj. 6. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak az számít, mit tudsz produkálni a kamera előtt vagy a kifutón.

Nézd meg a két képet, hogy mi a különbség:

[link]

[link]


Az egyik átlagos, a másik nem. (Nem az arcra gondolok, hanem a tekintetre.)

2013. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
183 cm 60 kg?? Anorexiás modellnek simán...
2013. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem látszik rajtam ,hogy 60kg vagyok :) Mármint nem vagyok csont és bőr
2013. máj. 6. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy 15 éves vagy és már túl magas. Mert a női modellek 173-180 cm között szoktak lenni, ha túl magas valaki akkor nem tudnak magassarkút ráadni, pedig az fontos.
2013. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen tisztában vagyok vele ..igazából utálom a magasságomat...Mert minden fiú akinek tetszettem/tetszem alacsonyabb tőlem ..szinte mindenben korlátoz a magasságom és ez az egyetlen olyan dolog amiben hasznomra válhat
2013. máj. 6. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Baromság hogy 60 kilóval anorexiás vagy, már megint egy idióta aki nincs tisztában a fogalmakkal. Valóban túl magas vagy, maximum akkor jó ha nem nősz többet. Illetve arcodról linkelhetnél képet, mert az is döntő. :) Nem muszáj szépnek lenni, a karakteresség is számít. Illetve azt, hogy hány kiló vagy, nem kérdezik az ügynökségeknél, viszont fontos a csípő, derék, mellbőség. Illetve nem mindegy, hogy milyen ügynökséghez fogsz menni, de szerencsére neked kedvezően Bp-n van a 3-4 legmegbízhatóbb ügynökség itt Magyarországon.:) Ha több minden érdekel még írj privit.:)
2013. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!