Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyaroszrágiak! Miért szokáso...

Magyaroszrágiak! Miért szokásotok kiöltözni szinházba? Templomba is úgy szoktatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a színház egy elegánsabb hely,az ember nem fog elmenni topban meg farmernadrágban,nem vagyok hívő,úgyhogy a templomról nem sokat tudok írni.
2013. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nekem nem esik nehezemre megtisztelni a helyet, az ott dolgozókat, és a színészeket.

Ugyanígy az étterem, templom, stb.

Nyilvánvaló, hogy nem fogok abban a cuccban menni, amiben leszaladok a boltba, vagy a nav-hoz.

2013. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert megtiszteljük a színészeket vagy a papot azzal, hogy csinosan felöltözünk...


Amúgy megfigyelhető, hogy akiknek nem futja ilyen fajta szórakozásra, azok kiöltöznek, mondjuk ha moziba mennek a szüleink, vagy idősebb generáció csinosan felöltöznek (nem kisestélyi, de nem is farmer meg flip-flop), de a 10en 20on évesek nem, nekik ez már hétköznapi dolog.


De ha elmész egy helyre, ahol más emberek azon fáradoznak, hogy te jól érezd magad, szép környezetben legyél, illik felöltözni, ilyen a színház, templom vagy az étterem is...

2013. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtiszteljük a színészeket, hogy szép ruhába jelenünk meg az előadásukon, mert hát nem jelenhetünk meg ócska, vagy otthoni ruhába. :)
2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert szeretünk elegánsan öltözködni.
2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Színházba nem nagyon járok. Az utóbbi 10 évben nem voltam. Mélyen vallásos se vagyok. Nem járok rendszeresen templomba, csak néha-néha. Pl ma reggel voltam rorátén. Nem öltöztem ki, sima utcai ruhában voltam: farmer, pulóver, bőrdzseki. Mások se nagyon szoktak kiöltözni, ahogy láttam.
2022. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!