Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek milyen tanulási szokáso...

Nektek milyen tanulási szokásotok van?

Figyelt kérdés
Szoktatok zenét hallgatni?Vagy néma csend kell?Ilyenekre gondoltam!:)

2013. febr. 10. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Néma csend és hulla szag.
2013. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, ha miközben tanulok, hangosan üvölt a TV, de ha halk, akkor is irritál egy kicsit. A zenét már kipróbáltam, nem éreztem egy kicsit se másabban magam. És ha például a kályha mellett akarok tanulni, könnyebben felidegesítem magam. Szóval egy csendes, normális hőmérsékletű szobában szeretek tanulni.
2013. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én a kandalló előtt jól elvoltam a törivel! Nyugtató hatása volt a melegnek, egy kicsit mondjuk elálmosított!
2013. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Hatékony tanulás mesterfogásai - keress rá erre a filmre, asszem youtubeon is fenn van!
2013. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a sokszor keveset vált be. főleg a latinnál.


Szóval felcímkéztem a szobámban mindent, az ajtótól a szekrényig, a tv-n keresztül az ágy melletti lámpámig. így bárhova nézek látok 1-2 szót vagy mondatot. És biztos beleég az agyamba.

2013. febr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!