Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan IPL-es tartóst...

Van olyan IPL-es tartóst szőrtelenítést végző cég amely garanciát vállal az eredményre?

Figyelt kérdés

Vagyis, azt mondja, hogy nekem X kezelés kell és szőrtelen leszek? És ha nem leszek mégsem az, akkor nem csak a kezeit tárja szét, hogy bocs így jártál, hanem vagy visszaadja a pénzt, vagy tovább kezel ingyen?


Mert az a helyzet, hogy elmentem IPL-re és azt mondták: 5-6 kezelés biztos elég. Túl vagyok az 5. kezelésen, és a kezelt terület semmivel se szőrtelenebb mint előtte. Maga a kezelő azt mondja, nincs értelme folytatni úgy tűnik rám nem hat az IPL. Na de mi a helyzet az elején tett 5-6-os ígérettel?

A válasz: egyéni sajátosságok, hormonok etc. Lefordítva: így jártam, mehetek ahová akarok, semmi se fog történni.


2013. máj. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen NINCS, és NEM is LESZ. Ugyanis az IPL tartós, de NEM végleges szőrtelenítés.


Minden esetben visszanő idővel, van, akinek alig, van, akinek erősebben, ez az illető adottságaitól függ.


Ezen kivül maga a kezelés kizárólag az ÉPPEN növekedésben lévő szőrszálakra hat csak, a többire nem.


Éppen azért, mert van, akinek igen erös szőrnövekedése van, és nagyon összevissza vannak növekedési fázisban, NEM vállalhatnak garanciát - de ezt az első kezelés előtt el is szokták mondani.


Ha NEKED nem működik, akkor nem volt szerencséd, ha rendes a cég, valamennyit visszatérithenek a befizetett összegből, de erre kötelezni nem lehet őket.

2013. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezek szerint az összes cég, amelyik hirdetésében a "végleges" szót használja, simán perelhető a vevők megtévesztéséért?


valamint az összes cég, amely olyan kijelentést tesz hogy "10 alkalom és szőrtelen lesz"? akkor hogy is van ez?

2013. máj. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!