Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha végleges szőrtelenítést...

Ha végleges szőrtelenítést akarok, annak van valamilyen korhatára? Mondjuk hogy 18 alatt nem lehet?

Figyelt kérdés
Aki már csinált ilyet annak mennyibe került? Visszanőtt valamennyi? ha igen, akkor mennyi?

2013. ápr. 27. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem csináltam de majd nagyon szeretnék ezen átesni. De annyit tudok biztosan, hogy 18 alatt nem lehet megcsinálni. Inkább 20 éves kor körül javasolják mert akkor már nem esik annyi hormonális változáson át az ember.

15/l

2013. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs ,hogy végleges,el ne hidd. Pár évig tart.
2013. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. De 18 alatt egyáltalán nem, sehol?
2013. ápr. 27. 12:03
 4/7 A kérdező kommentje:
De addig a pár évig egy szőr szál sincsen?
2013. ápr. 27. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is megcsinálják szerintem, max szülői beleegyezéssel. Ahova én járok, ott mondták, hogy jár egy anyuka, aki mindig viszi a 12 év körüli lányát is.
2013. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Sokat segítettél:)
2013. ápr. 27. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:

IPL-es szőrtelenítésnél feltesznek egy csomó kérdést,amiket pontoznak,hogy megfelelő-e a bőrtípusod a kezeléshez. Hívj fel egy ilyen helyet,kérdezz rá,hogy kell-e szülő hozzá. :)

Én nem csináltattam ilyet soha,úgyh tapasztalatom nincs,hogy meddig nincs szőr,kozmetikusok mondták csak,hogy ez így van.

2013. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!