Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mennyire visszataszító,...

Az mennyire visszataszító, hogy egy lánynak szörős a karja? (lent)

Figyelt kérdés

A lábamat borotvállom, de a vádlimon sokkal erősebben nő vissza a ször, ami nagyon idegesít, mert nem tudok vele mit csinálni.

Ezért nem merem elkezdeni borotválni a karom, de nagyon fehér bőrű vagyok és a ször a karomon barna-emiatt nagyon látszik.

Mit lehetne tenni az ellen, hogy ne legyen a borotvállás miatt olyan erős a ször a lábamon-és hogy ez ne legyen a karomon is igy?


2013. máj. 13. 20:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Gyanta, epilátor kitépi elvileg a szőrt. Tehát az kevésbé erősíti. De ha fehér vagy, és sötét a szőr, az így is úgy is látszik. Esetleg barnulj kicsit. Barátnőmnek is elég sötét a szőre. Elkezdett barnulni, azóta nem vészes. Nem feltűnő.
2013. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A borotválástól igazából nem erősödik a szőr, csak nincs ideje a végének lekopni elvékonyodni.

A barna szőr a fehér bőrön sajnos nem esztétikus látvány egy lányon.

Gyantázz vagy epilálj. Az eredmény sokkal tartósabb.

2013. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1es: barnulni sem tudok, mert csak elégek.Már próbáltam, de csak vörös lettem, mint a fali szőnyeg és nem barna
2013. máj. 13. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor epiláld. én is azt teszem! :)

csak utána kend testápolóval!

2013. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Epilátor, gyanta.
2013. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!