Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Fiúk titeket zavar ha egy lányon van egy kis felesleg?

Figyelt kérdés

nem vagyok kövér, de nem is vagyok vékony.

a hasamon, combomon, fenekemen van egy kis "husi"

fiúk titeket ez zavar? vagy észre sem veszitek/vagy nem is nézitek?

165 cm vagyok és 62 kg. szerintetek az jó? viszont a mellem nem olyan nagy :/


2013. máj. 13. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem igazán érdekel, én se vagyok tökéletes. Bár én elmondhatom magamról hogy jó a testem, bőven van más hibám. :)
2013. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezzel, mert a husisabb lányok szexibbek mint egy csontkollekció.

Én mondom neked hogy voltam már csontsovány lánnyal meg egy kb hozzád hasonlóval így méretek alapján persze és nekem jobban bejött a husisabb lány, sokkal jobb volt az alakja, volt is mit fogni rajta, meg nem csak a külső a fontos, és nekik a husisabb lányoknál jobban észrevettem azt hogy szerényebbek, kedvesebbek és nem képzelik magukat a világközepének csak mert csontsovány modell alkatuk van.

Ha az arcod szép akkor az csak jobb lehet.

Ne aggódj ezen:) Ha nem érzed jól magad akkor mozoghatsz de inkább erősítsél és maximum 5 kilót dobjál le ha annyira akarod, de én szerintem ez nem szükséges.

2013. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 13. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólóval egyet értek!

Sokkal szexibb az a kis "husi",mint a full sovány test.Volt már husis és vékony bnőm is,a husis jobban bejött alkatilag mindig.

2013. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha beléd szeretnék akkor még szexinek is találnám,de alapesetben inkább a sportos csajok vonzanak.

17/F

2013. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a gyengém...

Markolászós vagyok és a csontfogdosást nem csípem..


21

2013. máj. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Akkor a legszebb egy lány, ha háton fekve nem horpad be a hasa, hanem egy szintben van a bordájával.
2013. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, de csak azért mert nálam ez berögződött, hogy sportolni-sportolni-sportolni! Én is sokat sportolok, egészségesen táplálkozom és valószínűleg ilyen stílusú lánnyal találnám meg az összhangot. :)
2013. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbjüket zavarja, úgy vettem észre. Rajtam is van felesleg, nem is 1-2 kiló, és szerencsém van, mert van párom, aki szereti ha ,,van mit fogni'', de ez ritka. 174 centihez vagyok 64 kiló és azt veszem észre, hogy a fiúk kifejezetten undorodnak, húzódoznak tőlem is, és az ehhez hasonló paraméterű lànyoktól. Nem mondom, hogy legyünk anorexiások, de neked olyan 52-55 kiló már nagyon sokat jelentene, nem beszélve az egészségünkről, mert később aztán még nehezeb lesz leadni. Nekem meg olyan 58-60 kiló körül, max, mert már én is aggódom, hogy ez a súly káros az egészségemre.
2018. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!