Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Moyra szagtalan liquid próbált...

Moyra szagtalan liquid próbáltátok már, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Én vettem egyet és nem köt meg vele semmi féle porcelán CN liquiddel tökéletesen jól megkötöttek,a szaga miatt akartam lecserélni erre ,mert az ára is jó de fel vagyok háborodva.Nem ér semmit ,le lehet szedni a porcelánt mint a gumit !!

2013. máj. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A szagtalan liquid uv fényben köt... Ezt tanítják a tanfin. A sima moyra liquid a legjobb az összes közül ár/érték arányban, és nem olyan vészes a szaga.
2013. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A szagtalan liquid uv fényben köt... Ezt tanítják a tanfin." --- ezt ugyan nem. Az uv liquid köt uv fényben.

A szagtalan liquid meg baromi lassan köt, de megköt. Ha gumis volt, még nem volt átkötve.

Nem felháborodni kell, hanem megtanulni dolgozni vele, vagy a szagossal, ami az igazi liquid, a többi öszvér anyag, sokat nem ér.

A sima moyra liquid a legjobb az összes közül ár/érték arányban, és nem olyan vészes a szaga. -- ez így igaz.

2013. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Informálódtam , nem uv fényben köt .. rá is van írva hogy levegőre köt ..csak lassan és marad rajta egy ragacsos réteg amit le kell bufferolni. Nekem nem jött be de a rendes moyra liquid nagyon jó ,és kevésbé erős szagú mint a CN -es .

Én legalábbis így érzem.

2013. máj. 24. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én írtam, hogy nem uv-re köt :)

És jól érzed, kevésbé szagos, és pont ugyan olyan jó, mint a cn-es.


Amúgy a cn-nek egy dolog van, ami mindenkinél jobb, az a marketing. Az anyagi pont olyanok, mint a többi.

2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!