Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos ciginél hány ml...

Rubyan kérdése:

Elektromos ciginél hány ml e-liquidet használsz el egy hónapban? Tapasztalat kellene!

Figyelt kérdés
Az E-health cigimet szeretném tölteni, ennek a patronjába kb 0,2 ml fér, ebből kb 3-at használok el, ami napi 0,6 ml, egy hónapban (kerekítsünk) 20ml-t fogyasztok el tehát. Viszont nem értem, mert mások meg írták, hogy nekik a minimum adag 50 ml, de valahol már 100-at is olvastam. Nekem így nem érné meg áttérni az e-liquidre, csak ha 20 ml körül kellene vennem egy hónapban. Tudom, hogy ez függ magától az e-cigitől, meg az e-liquidtől is, de valaki tudna segíteni? Esetleg, aki az E-health-jét tölti? Tapasztalatok kellenének, nem az, ami hivatalosan van az e-liquiedek leírásánál, hogy ennyi és ennyi cigire elég, mert az úgysem úgy van. Várom a kommenteket! Köszi!
2012. febr. 8. 17:43
 1/6 anonim válasza:

nekem napi 3-5 ml naponta, de én nem e-health használok hanem komolyabb készletet és nagyobb parton, de szerintem inkább a nic tartalom fontos nem a ml

szerintem mindenki gőzöljön annyit amennyit akar :)

2012. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen!!! Napi 3-5 ml??? A hivatalos e-cigi áruló oldalakon havi 20-30 ml-t írnak... Ha én ennyit füstölögnék el, jobban járnék az analóg töltött cigivel, ami nekem napi 250-ból kijön :D De azért köszi a kommentet :)
2012. febr. 9. 02:57
 3/6 thebully válasza:
Annyit szívsz amennyi jól esik.Ha te ennyit szívsz hát ennyit szívsz ha ő 2-3 ml-t hát akkor mivan?én kb 30 ml-t füstölök havonta
2012. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem piszkálni akartam, csak nekem túl soknak tűnt. Mindenesetre köszi a választ!
2012. febr. 11. 21:36
 5/6 anonim válasza:

Én 100-120 ml -t fogyasztok egy hónapban.

Mielőtt hőbölögnétek: eGo NG tank kazánt használok napközben. Ez gőzöl rendesen. Reggel egy töltet (kb1ml) 12 mg-os, mert reggel jobban kell. A többi 2-3 töltet már 9mg-os, de van, hogy csak 6-ost pöfékelek. Estére BUD-kazánnal zárom a napot, csendes pöfékeléshez ideális, ekkor 6-os lötyiből elmegy egy ml, de csak az ízéért.

Szóval az e-healt-és egyéb szutykok mellett soknak tűnhet, de azok nem is gőzölnek. Egy komolyabb készülékben egyáltalán nem sok. Én azelőtt két doboz 0,6-os analógot szívtam naponta, tehát a nikotin bevitelem így is kevesebb. Liquid-et meg jó lötyit kell venni jó helyen. Pl.: [link]

Így kb 15e-ből elvagyok egy hónapban, 25e helyett.

2012. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2012. febr. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!