Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercing melletti hólyag?...

Piercing melletti hólyag? Többi lent

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja van tragus piercingem. Semmi gond nem volt vele, de a napokban hólyag szerű valami nőtt mellé. Alkohollal meg betadinnal kezeltem, viszont ma véletlenül bele akadtam és kicsit megsértettem ezt a hólyagot. Most lila lett. Ez nagy gond? Mit cisnáljak?

2013. máj. 16. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Vadhús lehet, gyógyszertári alkohol segíthet vagy tetran.
2013. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jó hír, nekem ezért kellett kivenni több piercingem is..Próbáld meg kezelni alkohollal tovább, meg kend be Neogranormonnal vagy Bepanthennel..és ha nem forr össze gyorsan, akkor vedd ki, amíg csak tudod.
2013. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg vadhús. Köszi a válaszokat!!
2013. máj. 16. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt tragus piercing mellett ilyen dudor. Segített, hogy minden nap többször is kamillateával mostam, és rendszeresen fertőtlenítettem Octenisepttel. Két hét alatt eltűnt a dudor.


Kenőcsöt ne kenjél rá, mert eltömíti a lyukat. Pont azért van ez a dudor, mert nem tud rendesen ürülni a sebváladék. A kamillatea gyulladáscsökkentő+a rendszeres lemosás segít, hogy a rászáradt sebváladék feloldódjon és távozzon. Az Octenisept pedig elpusztítja a bacikat. :)

Tisztításhoz ne használj fültisztító pálcát vagy vattapamacsot, mert a rajta lévő szálak szintén eltömítik a lyukat. Gézlapot vegyél a patikában, nem drága, és ez a legjobb rá. (6x6-osat szoktam kérni)


Ha veszel Octeniseptet, akkor megéri a nagy kiszerelést kérni. Nálunk 1800Ft az 50ml-es, és 2100Ft-ért vettem 250ml-est. Bár ez patikánként változó, kérdezz rá. :)

2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos akkora lett a dudor, hogy már fájt a fülem és végül kiszedtem.. Beforrt a lyuk..de most már sokkal szebb. Kezd eltűnni a vadhús. Ha meggyógyul akkor újra csináltatom és jobban figyelek
2013. jún. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!