Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vonzónak tartjátok a tetovált...

Vonzónak tartjátok a tetovált nőket? Milyen mennyiségben tűritek el vagy milyen mértékben tetszik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Gusztustalan, mint a piercing. Pedig rocker vagyok...

18/f

2013. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Engem taszítanak. Ha a barátnőm csináltatna magára egyet ki is tagadnám. De a piercing is gusztustalan. Egy nő legyen szolidabb.

23 F

2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a tetoválás míg élünk egy megosztó dolog lesz az emberek számára, van akibe bele nevelik hogy csúnya alpári hajléktalan cigány dolog ilyet tenni a bőrünkkel, de aki átlátja a mai modern művészetet az tudja hogy a tetkó első helyen van ma


Szeretem a tetkós nőket, de ez sem olyan dolog hogy mindenki akin van az csak is szép nő lehet, láttam már arcra alakra nem szép nőt akin volt dögivel tinta, de nem volt meg az összhang nem tetszett a személyisége


Mutatok képeket milyen nők jönnek be tetoválást illetően


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nálunk sajna nem sok olyan tetkós csaj van aki bevállalná a fenti mennyiségeket itthon még egy hasonló felület is kuriózum

[link]


20/F

2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én hasonlóan nézek ki, mint az utolsó által linkelt lányok, és minden nap eszméletlen milyen tuskó beszólásokat kapok. Nagyon sokan bevállalnák ezt, ha nem kéne félni, hogy a sok agyhalott naponta beléjük köt. Szerintem gyönyörűek az ilyen nők, akiken igényes munkák vannak és ennyire sok, tény hogy nem tetszhet mindenkinek, de tudni kéne tolerálni, senkinek sem ártunk vele. Vannak igazán undorító megjelenésű/viselkedésű emberek az utcán, szerintem pl a kacsaszájú, rommá szolizott, pirított plázapi.csák visszataszítóak, mégsem megyek oda hogy "de hányinger vagy ba.szdmeg." Összejönni meg nem kötelező ilyen nőkkel, van akinek a sovány nem tetszik, van akinek a kövér, van akinek meg ez. Csak egy kis kulturáltságot erőltethetne magára mindenki.
2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tetszik ha van valami tetkó a lányon. Csak ne legyen igénytelen fos a munka. Van ami vonzó a csajon pl a combfix tetkó meg ilyenek de pl nem kellene tartós kapcsolatra a csaj mert az úgy nekem sok lenne. Páromnak is van és nekem is. Neki 7db elszórtan a testén. Nekem csak egy egészkaros.. Kinek mi jön be.
2018. júl. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!