Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen ez normalis? (mell)

13 évesen ez normalis? (mell)

Figyelt kérdés

70/A-s a meretem.

1. ez gáz 13 evesen?


2. az normalis hogy kituremkedo, puffadt a mellbimboudvarom?(hidegre vagy valami..osszehuzodik, es akkor szep.)


3. es az normalis, hogy a mellbimbom "egybeolvad" a m.bi.udvarral? csak mikor osszehuzodik, olyankor latszik a bimbo.



2013. máj. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
normális
2013. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind teljesen normális...
2013. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden mell normális, hiszen mindenki más ütemben fejlődik!!! 13 évesen ne akarj felnőtt méretű melleket, hiszen kb. 20 éves korodig nőhetnek. Egyébként is vannak olyan nők, akiknek felnőtt korukban is kicsi a mellük, de attól még lehetnek nagyon szépek! Jegyezd meg egy életre, hogy nem a melleid miatt leszel értékes!!!
2013. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, de még nincs 70/a -s... :S
2013. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen normalis nekem is ilyen volt aztan megvaltozott:)
2013. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális mert nekem pl. amikor a hidegről bejövök és lezuhanyzok akkor nekem bekeményednek a mellbimbóim és hirtelen furcsa érzés mert ollyan szúrósak és a barátom mindig amikor velem fűrdik akkor ha nyomkodja (ez a mániája)akkor ugyanúgy bekeményedik!Szóval valakilyé ilyen valakilyé olyan!!! :D ;)
2013. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is 13 vagyok nekem a méretem 70/B ez teljesen normális
2014. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!