Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tuntessem el? A fogyoku...

Hogyan tuntessem el? A fogyokuratol lehet? Mit hasznaljak amitol szep feszes lesz a labam es a fenekem? Terhessegi csikok ellen?

Figyelt kérdés

Oldalt a fenekem tele van terhessegi csikokkal es olyan csunya nagyon idegesit, es a labam is hatul olyan csunya mint ha ki lenne nyulva a bör olyan löttyet, nem feszes, probaltam mar kremet hasznalni ra de nem segit, tudnatok valami tanacsot adni??? Mit hasznaljak ra? Csak ne vmi anticelulitos kence-ficet...


Koszonom a valaszokat!



2013. máj. 18. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én amikor felhíztam akkor lett rajtam egy csomó stria, aztán lefogytam és ugyanúgy megmaradtak, de szerencsére nem alakult ki új. idővel elhalványul és nem lesz olyan feltűnő.


feszes feneked, lábad csak sporttal lesz és megfelelő étrenddel.. nincs rá semmi tabletta vagy krém.

2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sztrecskó ***** válasza:
Árulnak rá krémeket, de egyik sem használ. Attól alakul ki, ha hirtelen nyúlik meg a bőr. Jó alakot pedig úgy csinálj, ahogy az első írta.
2013. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 honapja dietazok, nem eszek semmilyen zsiros egeszsegtelen kajakat csak egeszseges eteleket, es mindennap tornazok jarok futni de eddig meg nem lattam hatasat...:((
2013. máj. 18. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Kencefice:D Azzal semmiképp. Sport és DIÉTA! Nem fogyókúra, hanem diéta!! Kiszámolva, normális tápanyagú ételekből + 2l mentes viz. A sport meg heti 2-3 aerob edzés( ez lehet 40-60 perc futás, bicikli akármi , 130 alatti pulzussal - tehát olyan tempó ami mellett kb.még tudsz beszélni, kényelmesen) + 2-3 súlyzós edzés. Ennyi!
2013. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bocsi most látom, hogy feljebb irtad, hogy diéta. Akkor rendben van, amúgy ha genetikailag is hajlamos vagy rá akkor már lehet , hogy nem tudod eltüntetni! Ez sajnos ilyen.. folytasd tovább a sportot meg a normális étkezést.
2013. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ertem,koszonom a valaszt!!

Utolso: sztem ez nem a genetikaktol lehet, hanem azert,mert hirtelen le fogytam vagy 1-2 kilot....:/

2013. máj. 19. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:
segít a kencefice is :) Nekem régen lila volt az összes, ma már alig látszanak
2013. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat akk lehet ki probalok vmi csodaszert...:D
2013. máj. 19. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a görgős garnier jött be, vishy is jó, most avonos Solutions van nekem, az is használ elég sokat.
2013. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kakaóvaj! nagyon hatásos a striák ellen! bioboltban lehet kapni, kb. 1000 ft, tele van vitaminokkal és jót tesz a bőrnek. nem utolsósorban pedig természetes. nem tartalmaz mérgeket, kőolajszármazékokat, mint pl. a "márkás" kencék.
2013. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!