Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudtok jó orvost ajánlani...

Tudtok jó orvost ajánlani nyakplasztikához?

Figyelt kérdés

Túlsúly sehol nincs a testemen, kivéve ezt a kis tokát amitől sehogy sem tudok megszabadulni. Olyan igazán feszes nyakvonalat szeretnék. Van itt olyan akinek már volt hasonló műtéte? 26F


[link]


2012. febr. 3. 20:01
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem volt még hasonló műtétem, és ilyenről nem is hallottam még. Nem vagyok olyan tájékozott ebben a témában.

De ha plasztikai sebészre van szükséged, akkor én a


Krasznai Zsoltot ajánlanám. Nagyon korrekt, nagyon jól dolgozik, jóképű is :P , saját rendelője van,és nagyon sok munkája van Amerikában playmate-eknek, szval nagyon tudom ajánlani. Nővérem nála csináltatta a cicijét, és nagyon szép lett.


Szerintem keress rá: Krasznai Zsolt.

2012. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!