Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cipőt ugyebár zokniban/harisny...

Cipőt ugyebár zokniban/harisnyában kell próbálni az üzletben, ez oké, de mi van a lábujjközös papucsokkal/szandikkal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azokat nyilván mezítláb lehet próbálni. Nekem fira volt látni a boltban, de hogy máshogy?
2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fura nem fira!
2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pucér lábra próbálod. Ha meg szól az eladó, akkor megkéred, hogy mutasson olyan zoknit, amivel fel tudod próbálni, cipőboltban többnyire zokni is kapható. De nyugi, nem lesz probléma, hogy máshogy lehetne felpróbálni??
2013. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó hát nyilván máshogy nem lehet, csak fura :D amúgy nekem van olyan zoknim ami olyan mint a kesztyű, rámegy a lábujjakra :DDDD ilyesmi [link]

majd ilyenben próbálom :D

2013. máj. 20. 12:17
 5/7 A kérdező kommentje:
(dehogy próbálom ilyenben, nem gondolom komolyan :D )
2013. máj. 20. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy behúzom a harisnyát a 2 lábujjam közé, és akkor fel lehet venni:D
2013. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felpróbálhatod mezítlábra. Nekem volt, hogy kifejezetten az eladó mondta, hogy vegyem le nyugodtan a zoknimat és úgy próbáljam.
2013. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!