Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg van olyan, aki harisny...

Tényleg van olyan, aki harisnyában (! ) alszik?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon nehezen tudom elképzelni. De valahol hallottam...
2013. márc. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ém még ilyet sose láttam! XDD
2013. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha sima egyszerű pamutharisnyáról van szó, amit nem azért vesznek fel mert szoknyához, hanem mert kényelmes akkor szerintem nem gáz, ez.

Én barátnőm is pamut harisnyában alszik, persze nem olyan vastagban azt csak itthon hordja ha hideg van, és mivel éjjel nincs fűtés, mert fával fűtünk így akkor csak 18-20 fok körül van a szobában meg szinte az egész házban, és mivel a harisnya azért szigetel így pont kellemesen érzi magát, és nem izzad egyáltalán.

De ha nejlon harisnyában aludna, az tényleg nem valami higiénikus, ilyen csak akkor volt amikor részegen jött haza valami buliból, és ugye miniruha volt rajta meg fekete harisnya akkor is csak addig jutott el hogy levegye a magassarkút és arra lettem figyelmes hogy ott alszik az ágyban úgy ahogy a buliban volt, még a kardigánja is rajta volt.

2013. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen kisgyerekek,nem tudják lebűvészkedni magukról álmukban,mint a zoknit. Felnőtteknél is biztos vannak akik este hordják,nincs vele semmi gond hogyha nem egy nejlon, hanem pamut darabot választ.
2013. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pamutra gondoltam természetesen.
2013. márc. 23. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs valami meleg a lakásban,akkor érthető ez a dolog.Én is voltam már így hasonlóan.
2013. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, a 2 éves öcsém például :)
2013. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van olyan, persze. Sőt, tovább megyek. Létezik kifejezetten olyan harisnyanadrág, amit alváshoz fejlesztettek ki!


Pl EZ:

[link]


A lényeg, hogy meleg, és egyfajta különleges kompresszió hatás lévén elősegíti a láb pihenését, és hosszú távon vékonyítja a lábat.

2013. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, itt van egy másik:


[link]

2013. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, EZT kerestem:


[link]

2013. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam, muszáj,mert a szobám nagyon hideg, 11-12 fog szokott lenni és harisnyában pulcsiban alszom, reggel így öltözök fel rögtön sajnos.
2013. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!