Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1-2 hét után levegős műköröm?...

1-2 hét után levegős műköröm? Az én hibám, vagy a körmösömé?

Figyelt kérdés
Nos..elég sok körmöst kipróbáltam, volt már tipes zselés, saját körömre zselés, épített zselés, és épített porcelán körmöm is..MINDEGYIK, bárki csinálta, 1-2 hét után levegős...a bal mutatóujjamról folyamatosan leesik..volt olyan körmös aki azt mondta azért lehet, ha vizes, nedves a kezem..(abszolút nem) volt aki azt, h homorúak a körmeim..meg h felfelé állnak..mit lehetne tenni? felejtsem el a műkörmöt? ezzel csak az a baj, hogy ha nincs fent semmi, állandóan tépkedem a bőröm, meg kaparászom, sokszor húsig betépem..és nagyon ronda. :/ meg hát nagyon vékonyak a körmeim :/segítsetek légyszi :) köszönöm szépen előre is :)
2013. máj. 20. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 különböző körmös csinált zselés műkörmöt, mindegyiknél már a 3.-4. napon levegős lett 1-2 körmöm. Mivel francia körmöt csináltattam, nagyon látszott és iszonyú ronda volt! Egyértelműen a körmös hibája, kapkodnak, nem figyelnek oda, közben még 1-2 ember körmét megcsinálják. Ráadásul egy rakat pénzt ott hagy az ember. Azóta nem csináltattam, de nem is fogok.
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem is a körmös hibája. elvileg azért levegősödik fel, mert nem mattítja le a körmödet rendesen előkészítésnél
2013. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!