Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnek ilyen kulsovel...

Lehetnek ilyen kulsovel stewardess? (kep)

Figyelt kérdés

Ugye ott azert rengeteg szep no van...

Mennyi eselyem lenne bekerulni?

privibe elkuldom


2013. máj. 21. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugy erzem, hogy tevedesben vagy, mivel itt sem a kulso szepseg a donto. NEzz utanna a netten, hogy mire van szukseg, mint tovabbkepzes stb. A BElso ertek sokkal fontosabb ebben a szakmaban is.
2013. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Küldheted. De én is azt mondom, nem csak a külső számít. Igaz, hogy dekoratív nők is vannak a repülőkön, mint légikisérők, de láttam már sok átlagos külsejű, de mégis kedves, szimpatikus nőt (és férfit is) repülőkön. Szerintem ez nem egy szépségverseny, sokkal több kell hozzá, mint a szép külső.
2013. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szépségverseny. Idősebb hölgyeket is szoktam látni pl. Szerintem ami fontos, hogy ne legyél extrém túlsúlyos (közlekedésben akadályozna a repülőn) vagy extrém csúnya. De egy normális, átlagos, mosolygós, kedves lány ellen semmi kivetés nincs, nem kell topmodellnek lenni!
2013. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az viszont igaz, hogy senki nem küldött semmit. De ettől még a válaszom érvényes.
2013. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer volt szerencsém repülőn utazni és hidd el nem úgy néznek ki mint a videoklipekben.Persze az ápoltság a legtöbb munkahelyen fontos de szerintem ide nem azért vesznek föl valakit mert úgy néz ki mint egy modell..(én sem kaptam képet)
2013. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
muti
2013. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldheted
2013. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Küldhetsz
2013. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jöhet
2013. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 pinkpancser ***** válasza:
Ide veled :)
2013. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!