Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, melyik típusú...

Mit gondoltok, melyik típusú lány a legjobb? (KÉPEK) + 1 kérdés

Figyelt kérdés

Testalkatot, öltözködést egyaránt nézzétek.


1. Izmos, sportos

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2. Formás, plázacicás

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (ő elég vékony mondjuk)

[link]


3. Vékony, csinos

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Bocsi a sok képért!



2013. máj. 21. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Csaloka mert az egyes kategoriaban minden lany edzocuccban van.

A harmadikban meg sima ruhakban. :) ugyanaz a lany ketfelekeppen feloltozve mindket kategoriaba elmenne szinte. Lapos vekony has, fesss popo. A karra meg nem szabad tul sokat gyurni aztan nem lesz pasi az ember lanya.


A kettes... hat tudjatok NEM VELETLENUL van ilyen sok pozolgato plazacica! Tudjatok miert? Mert aranytalan a testuk es valahogy elonyos pozba kell csavarni magukat xD

Hogy honnan tudom? Mert en is ilyen voltam! Az nem formas, hanem plottyedt! A kad szelen is azert van kicsavarodva a csaj es oldalrol fotozva mert akkora valaga lenne egyebkent hogy elfoglalna a fel kepet...


En amugy az elsore edzek most :) Valahol az 1-3 kozott nekem okes lenne, tulsagosan edzett se akarok lenni, de szep feszes lapos hasfal, egy izmosan kerek popsi, vekony zsirmentes karok, csipo es combok valamint formas vadli a cel! Es szerintem ez rohadt szexy!


Mindenki nyaladzik a Victoria's secret modellekre nah ne mar hogy egy izmos lany pasis... Ok mondjuk sztem ok tomegnovelhetnenek egy picit mert kicsit nyeszletek a dragaim :)))


Szoval 1-es test! Csinos ruhakban!

2013. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Képek miatt tényleg csalóka, kép nélkül elmondanám, hogy a legvonzóbb egyértelműen az első kategória. Vonzó, szexi, nem tunya, nem anorex, egészséges kisugárzás megvan. Nekem az egészséges nők jönnek be, se nem a vékonyak akik alig bírnak meg egy túrát.A Formás szép, de egy nő legyen erős, és az izom igenis egészséges. Ennyi izomtól egy nő sem néz ki férfinak és még értelmesebb fejük is van. A sportoló (akár hobbi szinten is) nőkben van valami olyan, ami nincs meg egy átlag formásban. :) 24 F
2013. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az első típus tetszik a legjobban. Most arra gyúrok, hogy nekem is ilyen feszes, (enyhén) izmos testem legyen, mert az nagyon szexi. Viszont a másik véglet már csúnya, amikor egy nő férfiakat megszégyenítő izmokat növeszt magának. Egy szép tónusos alak viszont gyönyörű.
2013. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 1. és 3. csoport a legjobb, a másodikban kevés jó van.
2013. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!